Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.02 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Zaproszenia ślubne

zaproszenia na ślub

zaproszenie 1732_56_bordo z kopertą

Nowoczesne zaproszenia ślubne cięte laserem z motywem kwiatów. Dodatkowo w cenie zaproszenia personalizacja Waszych imion na okładce. Ciekawe grafiki i bardzo dobre papiery zastosowane na zaproszenia to bardzo ważne elementy udanego ślubu. Zapraszamy.

   Kiedy sobie uświadomimy, jak precyzyjnego cięcia laserem wymagało to zaproszenie na ślub – możemy czuć się lekko przejęci. Różnorodny bukiet z koronkowymi wręcz wzorami kwiatów urzeka i skłania do dłuższych spojrzeń i co najmniej kilkunastu zerknięć. Takie zaproszenie ślubne na pewno nie będzie zapomniane przez zaproszonych gości. O takim ślubie nikt nie zapomni, bo przecież uwaga i zerknięcia będą mu towarzyszyć od chwili kiedy adresat weźmie je do ręki. Producent postarał się nie na żarty. 

rozmiary:
gdy jest zamknięte 152x152 mm,
gdy jest otwarte 304x152 mm
środek 144x299 mm
koperta 156x156 mm

blankiet:

stosujemy papier ozdobny, fakturowany, matowy w kolorze kremowym, zdobiony cięciem laserowym, przez które widać kolor podklejki.

środek:
stosujemy papier gładki, matowy w kolorze naturalnej bieli, 120 g

koperta:
stosujemy papier gładki matowy w kolorze naturalnej bieli, 120 g

Minimalna ilość zaproszeń w zamówieniu wynosi 10 sztuk.

Aby wybrać tekst, czcionkę, kolor nadruku na zaproszenia wejdź do działu "Kategorie" / "Nadruk na zaproszeniach"
Aby wysłać nam tekst zaproszenia wejdź do działu "Informacje" / "Zaproszenia z nadrukiem - Formularz"

Wszystkie szczegóły dotyczące nadruku i ewentualnej personalizacji (czyli nadrukowania imion i nazwisk Waszych gości) uzgadniamy drogą mailową. Oczywiście wysyłamy próbki - na zamówienie. Koszt minimalnego zestawu to 6 złotych (więcej w dziale "Informacje" / "Serwis próbkowy zaproszeń i kartek"). Możemy też wysłać do Was próbkę już z gotowym nadrukiem na Waszą uroczystość. Zachęcamy do korzystania

Zaproszenia na Ślub, zaproszenia ślubne Retro.  Ciekawe i w bardzo dobrej cenie zaproszenia ślubne w stylu retro z pięknymi grafikami. Jeśli szukacie pięknych zaproszeń w rewelacyjnej cenie to zapraszamy do naszego sklepu online bądź do naszego salonu w Łodzi przy Morgowej 21. ITD Collection zaproszenia ślubne dla każdego!

Oryginalne; ekskluzywne; wyjątkowe; autorskie; polskie; rodzime; Ślub; zaślubiny; ślub kościelny; ślub cywilny;  ślub konkordatowy; uroczystość ślubna; uroczystość zaślubin; ceremonia ślubna; ceremonia zaślubin; uroczystość zawarcia związku małżeńskiego; ceremonia zawarcia związku małżeńskiego; Łódź; ITD Collection

Produkty powiązane

Rabaty na zaproszenia:

od 50-100 szt - 5 %

od 101-180 szt - 8 %

od 181 szt. - 10 %

z a p r a s z a m y !!!


Rabaty dotyczą kategorii cenowych:

zaproszenia od 2,90 i droższe.


Zaproszenia w kategorii cenowej od 1,50 zł oraz od 1,90 zł

już są przecenione i podlegają tylko wyprzedażyPowyższe rabaty

dotyczą TYLKO sklepu

itdcollection.com


jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"