Вчитываются данные...
Модель:
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 5 дней
Отправка с: 25.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

Papier decoupage - wielcy malarze, najwybitniejsze dzieła

malarstwo - William Bourguereau

William-Adolphe Bouguereau (1825 - 1905) – francuski malarz, przedstawiciel akademizmu.

Malował wielkie kompozycje figuralne o tematyce religijnej, mitologicznej i historycznej. Specjalizował się w idealizowanych aktach kobiecych. Do jego najbardziej znanych obrazów można zaliczyć: Matkę Boską Pocieszycielkę, Pierwszy pocałunek, Powrót z winobrania, Narodziny Wenus, Kąpiące się i Słotna miłość. 
Najczęściej reprodukowanym i chyba najczęściej wykorzystywanym obrazem Bouguereau jest Pierwszy pocałunek (oryg.: L'Amour et Psyché, enfants), ukazujący parę całujących się aniołków.

Arkusz specjalnie przygotowany dla techniki decoupage. Jego gramatura - 60 g/m2 a przede wzystkim właściwości papieru, który łatwo nasiąka wodą ale jednocześnie długo utrzymuje swoje właściwości, pozostaje elastyczny i nie rozpada się. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się i nie dają ścierać. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapewniamy bardzo duży wybór wzorów i najważniejsze 100% ich dostępność. Itd Collection - nasze 15 letnie doświadczenie z papierem procentuje...

Prace i obrazy wielkich mistrzów na papierach decoupage itd collection

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

D0131

сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...

baner logo visa