Вчитываются данные...
Модель:
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 5 дней
Отправка с: 25.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

Papier decoupage malarstwo - Leonardo da Vinci

Leonardo di ser Piero da Vinci (1452 - 1519) – włoski renesansowy malarz

Ponadto: architekt, filozof, muzyk, pisarz, odkrywca, matematyk, mechanik, anatom, wynalazca, geolog.

Urodził się i wychował niedaleko miasta Vinci. Nie miał nazwiska w dzisiejszym znaczeniu tego pojęcia, człon „da Vinci” oznaczał bowiem, że pochodził „z miasta Vinci”. Jego pełne nazwisko, nadane mu przy narodzinach, to „Leonardo di ser Piero da Vinci”, czyli „Leonardo, syn ser Piera z miasta Vinci”.
Leonardo jest uważany za archetyp „człowieka renesansu”, o ogromnej ciekawości świata i niespożytej kreatywności. Powszechnie uznawany  za jednego z największych malarzy wszech czasów i prawdopodobnie najwszechstronniej utalentowaną osobę w historii ludzkości.

Arkusz specjalnie przygotowany dla techniki decoupage. Jego gramatura - 60 g/m2 a przede wzystkim właściwości papieru, który łatwo nasiąka wodą ale jednocześnie długo utrzymuje swojewłaściwości, pozostaje elastyczny i nie rozpada się. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się i nie dają ścierać. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapewniamy bardzo duży wybór wzorów i najważniejsze 100% ich dostępność. Itd Collection - nasze 15 letnie doświadczenie z papierem procentuje...

Prace i obrazy wielkich mistrzów na papierach decoupage itd collection

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

D0141

сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...

baner logo visa