Вчитываются данные...
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 5 дней
Отправка с: 20.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

Papier do Decoupage

folk, na ludowo

Arkusz dekupażowy klasyczny D0210 - świąteczny, ''na ludowo''. Zawsze modna ''ludowizna'' w sympatycznym znaczeniu tego określenia

Papier dekupażowy z motywami stylizowanymi na łowickie wycinanki ludowe. To tylko stylizacja ale bardzo bliska pierwowzoru. Trzeba pamiętać, że sztuka ludowa nigdy nie była zjawiskiem jednolitym i stałym. Ciągle się zmieniała i nadal się zmienia, nie da się ''w kółko'' robić tych samych wzorów. One mogą do siebie nawiązywać ale ciągle się zmieniają. Ani sztuka ani kultura w ogóle nigdy nie stoją w miejscu.

Arkusz dekupażowy specjalnie przygotowany dla techniki decoupage. Jego gramatura - 60 g/m2 a przede wzystkim właściwości papieru, który łatwo nasiąka wodą ale jednocześnie długo utrzymuje swoje właściwości, pozostaje elastyczny i nie rozpada się. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się i nie dają ścierać. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapewniamy bardzo duży wybór wzorów i co najważniejsze ich pełna dostępność przez cały rok.

wzory etno na papierach decoupage ITD Collection

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...