Вчитываются данные...
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 5 дней
Отправка с: 20.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

Papier do decoupage

winogrona, wino

Arkusz dekupażowy klasyczny D0232 - winogrona i nazwy win: Pinot Noir, Merlot, Chardonnay, Cabernet Sauvignon, Riesling. Podstawowe skojarzenie do hasła ''winogrona'' to przede wszystkim wino.

   Wcale nietrudno je zrobić, nawet w Polsce, choć wymaga to wiele wiedzy o samych owocach i o całym procesie fermentacji oraz dowiadczenia. Zacząć trzeba oczywiście od winogron. Wszystko co później uda się uzyskać zależy na przede wszystkim od jakości owoców, zawartości cukru i... ich przemrożeniu lub nie. Grona trzeba oderwać od szypułek, a potem je rozgnieść no i zaczyna się wieloetapowa fermentacja. W trakcie jej trwania stopniowo z całej masy (bo trudno to jeszcze nazwać cieczą) oddzielane są owoce. Potem zaczyna być ważna temperatura i czas trwania całego procesu. Ciecz musi wylądować w "balonie" z rurką fermentacyjną, która wypuszcza nadmiar gazu ze środka, nie dopuszczając jednocześnie świeżego powietrza. Następnie ciecz kilkakrotnie należy "zlewać", pozostawiając warstwę osadu, aż do uzyskania klarowności. Trwa to do czasu, gdy wino (bo jest to już młode wino) zakoczy fermentację. Wtedy już tylko pozostaje zlać je do butelek, przykleić etykiety (najlepiej zrobione techniką decoupage) i do piwnicy, żeby czekały na swój czas, może zimowy, może świąteczny...

Arkusz papieru specjalnie przygotowany dla techniki decoupage. Jego gramatura - 60 g/m2 a przede wzystkim właściwości papieru, który łatwo nasiąka wodą ale jednocześnie długo utrzymuje swoje właściwości, pozostaje elastyczny i nie rozpada się. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się i nie dają ścierać. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapewniamy bardzo duży wybór wzorów i co najważniejsze ich pełna dostępność przez cały rok. 

owoce na papierach decoupage ITD Collection

wymiary - 420x297 mm (A3), gramatura - 60g

сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...