Вчитываются данные...
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 5 дней
Отправка с: 20.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

Papier do decoupage

amorki na Święta

D0314 - na Boże Narodzenie - bożonarodzeniowe amorki w wersji monochromatycznej. Papier do techniki decoupage na dekoracje przedświąteczne. 
Czy teraz także - podobnie jak dwieście lat temu - amorki w zimowych strojach stoją grzecznie pod drzwiami, czekając aż ktoś im otworzy. Zwróćcie uwagę na zestaw dzwonków u tych drzwi, naprawdę jest imponujący. Dzisiaj już takich nie spotkamy - urok dawnego świata. To właśnie między innymi dzięki takim grafikom powstają fantastyczne prace w stylu retro i vintage, do których każdy wzdycha.

papier wybrany specjalnie do techniki decoupage. Ma niską grmaturę - tylko 60 (g/m2). Jego cienkość i zarazem wytrzymałość powodują, że wyjątkowo dobrze nadaje się do pracy w technice   decoupage. Dobrze wchłania wodę, ma dużą elastyczność i nie rozpada się podczas klejenia. Wyjątkowo pewny nadruk dzięki specjalnej technice druku laserowego daje gwarancję czystości barw oraz ich trwałości. Papier jest łatwy w przyklejaniu i daje się naddawać na przedmiotach zaokrąglonych. Doskonale sprawdza się w hobby decoupage.

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...