Вчитываются данные...
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 5 дней
Отправка с: 20.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

papier do decoupage

starożytność

D0328 - starożytny Rzym, antyczna Grecja - stare pocztówki, dawne grafiki

starożytny Rzym,

   Dla współczesnych cała starożytność zlewa się w jeden wielki, fascynujący obraz. Czy to starożytny Rzym i jego Koloseum czy amfiteatr Flawiuszów (łac. Amphitheatrum FlaviumColosseum; wł. Colosseo), czy wilczyca kapitolińska (rzeźba etruska z V wieku przed naszą erą!), czy łuk triumfalny, który kojarzy się z Imperium Romanum. Przeciętny turysta do świata strożytności jest w stanie dołączyć nawet krzywą wieżę w Pizie, choć to dzwonnica katedralna, powstała dopiero w XII wieku, czyli 1000 lat po starożytnym Rzymie. Z perspektywy wielu stuleci łatwo łączy się bardzo odległe od siebie w czasie wydarzenia czy budowle. W sztuce decoupagu chodzi o zestawienie klimatów a niekoniecznie faktów historycznych.

antyczne Ateny

   Ruiny starożytnych budowli. Ateny to część korzeni naszej współczesnej cywilizacji. Fascynacja antykiem nie jest niczym nowym i trwa już od stuleci. Tutaj widok ogólny Akropolu, świątynia Nike i kolumna w stylu korynckim na starych rycinach. Wszystko utrzymane w kolorach wypalonej słońcem terakoty a może papirusa z zakurzonego archiwum? W tle list, z pewnością napisany już w czasach nowożytnych ale byż może opisuje jakąś historię z czasów starożytnej Grecji...

ITD Collection - papiery decoupage, które budują wiedzę o przeszłości!

Arkusz specjalnie przygotowany dla techniki decoupage. Jego gramatura - 60 g/m2. Bardzo cienki i wytrzymały biały papier znakomicie nadający się do decupage. Łatwo nasiąka wodą a jednocześnie długo utrzymuje swoje właściwości, pozostaje elastyczny i nie rozpada się. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się i nie dają ścierać. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej.

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...