Вчитываются данные...
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 5 дней
Отправка с: 20.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

papier decoupage

Londyn

D0342 - ciekawe miasta, ulubione stolice, Londyn. Grafiki ze starych angielskie pocztówek z najważniejszymi gmachami Londynu, połączone w elektroniczny kolaż. Wspaniały świat sztuki decoupage

Kilka charakterystycznych ujęć zlanych w jedną całość, jako trochę zwariowana, artystyczna wizja, utrzymana w chłodnej niebieskawej tonacji. Do tego flaga brytyjskiego Imperium, zdająca się spajać wszystko. Stylowe liternictwo napisu ''I love London'' i oczywiście zegar Big Ben.

Autorka grafiki: Sylwia Jankowska-Muszelska

Arkusz papieru specjalnie przygotowany dla techniki decoupage. Jego gramatura - 60 g/m2. Bardzo cienki i wytrzymały biały papier znakomicie nadający się do decupage. Łatwo nasiąka wodą a jednocześnie długo utrzymuje swoje właściwości, pozostaje elastyczny i nie rozpada się. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się i nie dają ścierać. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej.

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...