Вчитываются данные...
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 5 дней
Отправка с: 20.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

Papier decoupage

shabby chic

D0415 - shabby chic, retro, kobiety - vintage, romantyczna kobieca postać. Romantyzm wyrażony w jednej osobie a do tego delikatne ornamenty i różyczki. 

Kobieca postać, w zwiewnej romantycznej sukni, przepasana szeroką szarfą. Oczywiście w kapeluszu, jak na elegantkę z XIX wieku przystało. Jedna postać ale ukazana na sześć sposobów: sama bądź na tle, w medalionie albo w ramce z ornamentem. Wybierz tę, która najbardziej pasuje do Twojej koncepcji dzieła decopupage. Możesz też zaplanować cała serię różnych przedmiotów z tym samym motywem przewodnim, choć każdy odrobinę inny od pozostałych. Do dzieła!

Papier w formacie A3 specjalnie przygotowany dla techniki decoupage. Jego gramatura - 60 g/m2 oraz cechy papieru, który łatwo nasiąka wodą ale jednocześnie długo utrzymuje swoje właściwości, pozostaje elastyczny i nie rozpada się sprawia, że jest doskonałym papierem do techniki decoupage. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się i nie dają ścierać. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapewniamy bardzo duży wybór wzorów i 100% ich dostępności przez cały rok. ITD Collection - nasze 16 letnie doświadczenie z papierem procentuje...

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...