Вчитываются данные...
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 5 дней
Отправка с: 20.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

papier do decoupage

vintage

D0416 - Dama, serce, retro. Papiery do decoupage w stylu vintage: trzy przyjaciółki. Postacie przemiłych modnisiek z epoki napoleońskiej, wkomponowanych w piękne medaliony.

Gotowe pomysły i całe kompozycje. Klimatyczne, stylowe. Wystarczy znaleźć odpowiedni przedmiot i oddać się przyjemności pracy nad detalami.

Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami o naszych papierach. Wasze głosy są dla nas najważniejsze. Każda krytyczna uwaga może nam pomóc w tworzeniu lepszych kompozycji a każda pochwała - uskrzydlić do dalszej pracy.

Papier w formacie A3 specjalnie przygotowany dla techniki decoupage. Jego gramatura - 60 g/m2 oraz cechy papieru, który łatwo nasiąka wodą ale jednocześnie długo utrzymuje swoje właściwości, pozostaje elastyczny i nie rozpada się sprawia, że jest doskonałym papierem do techniki decoupage. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się i nie dają ścierać. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapewniamy bardzo duży wybór wzorów i pełną ich dostępność przez cały rok. ITD Collection - nasze 16 letnie doświadczenie z papierem procentuje...

Motywy retro i vintage w technice decoupage dzięki papierom ITD Collection

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

 

сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...