Вчитываются данные...
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 5 дней
Отправка с: 20.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

Papier do decoupage

vintage

D0419 - damy, kwiaty, retro, Vintage; czysta elegancja, styl i szyk - kobiety w dziewiętnastym wieku

Postacie kobiet w strojach z XIX wieku to jeden z najbardziej poszukiwanych motywów w decoupage, szczególnie, gdy towarzyszą im kwiaty. Sukienki, suknie, kapelusze, czepki, kapturki, narzutki, płaszcze... - czysta elegancja, styl i szyk. Szczególnie, gdy towarzyszą im bukiety rozmaitych kwiatów.

Papier dobrany do zastosowań w technice decoupage. Bardzo cienki i odporny, w gramaturze 60 (g/m2). Łatwo wchłania wodę i jednocześnie namoczony nie rozpada się. Długo utrzymuje swojej cechy i gotowość do użycia. Specjalna technika drukowania papieru pozwala uzyskać efekt czystych i trwałych barw, które nie dają się zmywać ani ścierać i nie blakną. Papier daje się przyklejać łatwo i w dodatku lekko naddaje się na obłych (wypukłych lub wklęsłych) powierzchniach.

Zajmujemy się papierem od 1996 roku i mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z rozmaitymi gatunkami papieru. ITD Collection to największy wybór papierów do decoupage i scrapbookingu oraz gwarancja pełnej dostepności wszystkich wzorów przez cały rok.

Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik)

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy zajmują się odsprzedażą materiałów do decoupage i do scrapbookingu. Zapewniamy bardzo dobre warunki i nowości co miesiąc.

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...