Вчитываются данные...
Модель:
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 5 дней
Отправка с: 25.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

Papier do decoupage

retro

D0422 - dawne banknoty i zabytkowe monety. Łódź z czasów carskich. Zupełnie inny vintage, całkiem odmienne retro

Na tym klasycznym papierze do decoupage mamy zabytki z czasów carskiej Rosji, pochodzące z Muzeum Miasta Łodzi i związane z tym miastem. Mamy tu monety, starodawne papierowe banknoty, fragmenty dokumentów, wizerunki  zabytkowych fabryk i ogromnych kominów - z czasów, kiedy Łódź była wielką przemysłową potegą. Wzór świetnie odnajdzie się jako tło albo też jako pojedyncze elementy.

Papier dobrany do zastosowań w technice decoupage. Bardzo cienki i odporny, w gramaturze 60 (g/m2). Łatwo wchłania wodę i jednocześnie namoczony nie rozpada się. Długo utrzymuje swojej cechy i gotowość do użycia. Specjalna technika drukowania papieru pozwala uzyskać efekt czystych i trwałych barw, które nie dają się zmywać ani ścierać i nie blakną. Papier daje się przyklejać łatwo i w dodatku lekko naddaje się na obłych (wypukłych lub wklęsłych) powierzchniach.

Zajmujemy się papierem od 1996 roku i mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z rozmaitymi gatunkami papieru. ITD Collection to największy wybór papierów do decoupage i scrapbookingu oraz gwarancja pełnej dostepności wszystkich wzorów przez cały rok.

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...

baner logo visa