Вчитываются данные...
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 5 дней
Отправка с: 20.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

Papier decoupage

zioła

D0432 - zioła, kwiaty, motyle. Łąka w kolejnej odsłonie: Jaskółcze ziele, Szałwia, Dzika Róża, Rumianek, Hibiskus, Lawenda

   Szaleństwo aromatów, zapachów, woni, niemalże namacalnych w upalny dzień. Inne rośliny pachną za dnia, inne oszałamiają zapachem wieczorem. Do tego kolory i kształty w nieograniczonej ilości. Bogactwo łąki, przepych natury to też przeróżne rodzaje i gatunki motyli.  Stwórz doskonałe przedmioty dla siebie i swoich znajomych z motywami z polskiej łąki. Poznawaj kolejne sekrety decoupage dzięki papierom ITD Collection.

   Kwiaty i liście hibiskusa nawet nie każdy rozpoznaje, za to lawendę czy rumianek pozna każdy z nas. Większość nie potrafi też rozróżnić poszczególnych gatunków motyli czy ciem, prawie wszyscy zaś potrafią się zachwycać bogactwem ich form i kolorów, ich pięknem.

Papier dobrany do zastosowań w technice decoupage. Bardzo cienki i odporny, w gramaturze 60 (g/m2). Łatwo wchłania wodę i jednocześnie namoczony nie rozpada się. Długo utrzymuje swojej cechy i gotowość do użycia. Specjalna technika drukowania papieru pozwala uzyskać efekt czystych i trwałych barw, które nie dają się zmywać ani ścierać i nie blakną. Papier daje się przyklejać łatwo i w dodatku lekko naddaje się na obłych (wypukłych lub wklęsłych) powierzchniach.

Zajmujemy się papierem od 1996 roku i mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z rozmaitymi gatunkami papieru. ITD Collection to największy wybór papierów do decoupage i scrapbookingu oraz gwarancja pełnej dostepności wszystkich wzorów przez cały rok.

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...