Вчитываются данные...
Модель:
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 5 дней
Отправка с: 25.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

Papier do decoupage

morski, wakacje

Papier D0437; muszle, latarnie, temat morski; lato nad morzem. Typowy wzór ''letni'' na papierze do decoupage. Motywy graficzne na tym papierze to po prostu lato w najczystszej postaci. Cała gama różnorodnych muszli przypomina nam ciepłą Grecję, Włochy czy też po prostu nasze morze. Muszelki będą nam pasowały do ozdoby ramki ze zdjęciem z letnich wakacji, szkatułki z pamiątkami czy też po prostu okładki pamiętnika. Mamy tu też akcent retro - kobietę siedzącą pod parasolką na plaży.
   Latarnia morska, grafika ze statkiem czy też mewy - kojarzą się nam wyłącznie z wakacjami. Polecam ten papier nie tylko wielbicielom decoupage czy scrapbooking. Drobne elementy lata, wakacji są również do wykorzystania na kartkach ręcznie robionych.

Papier dobrany do zastosowań w technice decoupage. Bardzo cienki i odporny, w gramaturze 60 (g/m2). Łatwo wchłania wodę i jednocześnie namoczony nie rozpada się. Długo utrzymuje swojej cechy i gotowość do użycia. Specjalna technika drukowania papieru pozwala uzyskać efekt czystych i trwałych barw, które nie dają się zmywać ani ścierać i nie blakną. Papier daje się przyklejać łatwo i w dodatku lekko naddaje się na obłych (wypukłych lub wklęsłych) powierzchniach.
Zajmujemy się papierem od 1996 roku i mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z rozmaitymi gatunkami papieru. ITD Collection to największy wybór papierów do decoupage i scrapbookingu oraz gwarancja pełnej dostepności wszystkich wzorów przez cały rok.

wymiary - 420x297 mm (A3), gramatura - 60g

сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...

baner logo visa