Вчитываются данные...
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 5 дней
Отправка с: 20.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

Papier do decoupage

kwiaty, słoneczniki

Papier klasyczny ITD D0441 decoupage - kwiaty słoneczników. Słoneczniki - majestatyczne, wielkie, mocne, imponująco kwitnące rośliny (na dodatek użyteczne). Ich wielkie, mocne kwiaty można porównywać do ''małych słońc''. Są ulubieńcami nie tylko wróbli ale też małych dzieci. ...no nie tylko małych, bo precież któż nie lubi skubać słonecznika latem?

Same kwiaty słonecznikowe symbolizowały w kulturze radość życia i idealizm. Kto jeszcze wie o tym skojarzeniu?

Papier dobrany do zastosowań w technice decoupage. Bardzo cienki i odporny, w gramaturze 60 (g/m2). Łatwo wchłania wodę i jednocześnie namoczony nie rozpada się. Długo utrzymuje swojej cechy i gotowość do użycia. Specjalna technika drukowania papieru pozwala uzyskać efekt czystych i trwałych barw, które nie dają się zmywać ani ścierać i nie blakną. Papier daje się przyklejać łatwo i w dodatku lekko naddaje się na obłych (wypukłych lub wklęsłych) powierzchniach.

Zajmujemy się papierem od 1996 roku i mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z rozmaitymi gatunkami papieru. ITD Collection to największy wybór papierów do decoupage i scrapbookingu oraz gwarancja pełnej dostepności wszystkich wzorów przez cały rok.

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...