Вчитываются данные...
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 5 дней
Отправка с: 20.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

Papier do decoupage

zima, okna

zimowe obrazki, jakby wprost wyjęte z dziewiętnastowiecznego krajobrazu. Arkusz decoupage z zimowymi widoczkami zza okna. Otwarte i zamknięte okienne skrzydła. Wiejskie zabudowania, wśród pól i drzew.

   Zawiane drogi, drewniane ośnieżone płoty, romantyczny pałac nad wodą. Wszystko szczelnie otulone puszystym śniegiem, wszystko ścięte mrozem. Ale to zima, która nie przeraża a raczej zachwyca swym pięknem i pięknem opanowanego przez siebie krajobrazu. Chciałoby się powiedzieć, że jest przyjazna, a już na pewno urokliwa. Maluje cały świat na nowo.

w formacie A3 - specjalnie przygotowany dla techniki decoupage. Jego gramatura - 60 g/m2 a przede wzystkim właściwości papieru, który łatwo nasiąka wodą ale jednocześnie długo utrzymuje swoje właściwości, pozostaje elastyczny i nie rozpada się. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się i nie dają ścierać. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapewniamy bardzo duży wybór wzorów i najważniejsze: 100% ich dostępności przez cały rok. ITD Collection - nasze 16 letnie doświadczenie z papierem procentuje...

wymiary - 420x297 mm (A3), gramatura - 60g

Papier decoupage ITD 0461

сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...