Вчитываются данные...
Модель:
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 5 дней
Отправка с: 25.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

Papier do decoupage

balkony, kwiaty

papier D0462 - stare budowle z kamienia. Arkusz decoupage z elementami małej architektury. Ozdobione zielenią balkony, schody, bajkowe okna i drzwi skąpane w kwiatach

   Detale architektoniczne w otoczeniu kipiącej letniej roślinności - bujnych pachnących upałem kwiatów we wszystkich kolorach świata. Rośliny ożywiają architekturę. Stare budowle z kamienia otoczone albo choćby tylko przystrojone doniczkami z zielenią zdają się ożywać... Masa doniczek, w każdej inna roślinka. Są najróżniejsze (i rośliny, i doniczki) a w sumie dają ten niepowtarzalny klimat. Ozdobione zielenią balkony, schody, drzwi czy okna starych domów to świetne i bardzo cenione w sztuce decoupage motywy.

Bajkowe okna i drzwi. Rozświetlone światłem naftowych lamp czy świec albo osłaniające skrywane w mroku wnętrza domu, strzeżone jeszcze dodatkowo ozdobnymi firankami czy zasłonami. Wszystkie w otoczeniu kipiącej letniej roślinności - bujnych pachnących upałem kwiatów we wszystkich kolorach, jakie można sobie wymarzyć, rozrośniętych do granic możliwości.

Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami o naszych papierach. Wasze głosy są dla nas najważniejsze. Każda krytyczna uwaga może nam pomóc w tworzeniu lepszych kompozycji a każda pochwała - uskrzydlić do dalszej pracy. 

Bardzo cienki i wytrzymały biały papier znakomicie nadający się do decupage. Łatwo nasiąka wodą a jednocześnie długo utrzymuje swoje właściwości, pozostaje elastyczny i nie rozpada się. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się i nie dają ścierać. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej.

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

Papier decoupage ITD D0462

 
сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...

baner logo visa