Вчитываются данные...
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 3 дней
Отправка с: 20.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

Papier do decoupage

retro

romantyzm w stylu retro; arkusz dekupażowy z piękną damą w roli głównej. 

   Retro i vintage. Papier składa się z dwóch niezależnych obrazków. Na jednym para retro w pięknej, stlizowanej ramce. Na drugiej części elektroniczny kolaż: dama, filiżanka, kwiaty i zegar. Gotowa kompozycja, którą można przykleić w całości, jak i wykorzystać tylko część obrazka. Nasza propozycja na pierwszy obrazek - w niebieskiej ramce: zrób obrazek na ścianę lub ozdób kafel w łazience.

   Obok piękność w przecudnej sukni, klimat z dziewiętnastego wieku. Młoda dama z fantazyjnym kapeluszem na głowie w dwóch ujęciach: portrety w owalu do medalionu oraz uchwycenie półpostaci z profilu. Oba wizerunki na tle raz ciemniejszego, raz jaśniejszego, ręcznego pisma, z cienką kreską ornamentów po bokach. Całość utrzymana w kolorach niebiesko-błękitno-szarych. Nasza propozycja: do ozdoby toaletki.

   Bardzo cienki i wytrzymały biały papier znakomicie nadający się do decupage. Łatwo nasiąka wodą a jednocześnie długo utrzymuje swoje właściwości, pozostaje elastyczny i nie rozpada się. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się i nie dają ścierać. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej.

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

Papier decoupage ITD 0475

сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...