Вчитываются данные...
Вес изделия : 0.016 кг
Выполнение заказа: 3 дней
Отправка с: 20.00 PLN
Производитель : ITD Collection - декупаж

Papier do decoupage

rękodzieło, koronki

wspaniałe koronki dodające przedmiotom kobiecości; arkusz dekupażowy z szydełkowanymi koronkami

   Po prawej wzór ręcznie robionej koronki (metodą szydełkową). W kolorze czarnym. Koronki szydełkowe są znane w Polsce od XIX w. Obecnie przeżywają swój renesans. Chętnie ozdabia się nimi gotowe wyroby. Wzór na tym papierze jest idealny do upiększania dużych przedmiotów np. tacy. Świetny również do położenia na husteczniku czy też innym pudełku. Dzięki odwzorowaniu nawet najdrobniejszego szczegółu - idealny do ozdabiania drewnianych przedmiotów służących do tworzenia biżuterii (kolczyki czy bransoletki).

   Po lewej na papierze znajduje się aż jedenaście różnych, ręcznie robionych koronek w szerokiej gamie kolorystycznej. Tak duża ilość różnych koronek, w kilku różnych wielkościach na jednym papierze daje dodatkowe możliwości jego wykorzystania. Odnajdą się one na drewnianej biżuterii. Pięknie będą wyglądały też na świecznikach albo na świecach. Idealne do wykończenia bombek choinkowych. Są bardzo dekoracyjne. Dodają kobiecości każdemu przedmiotowi. Zapewne każda z Was łatwo znajdzie zastosowanie dla tego papieru :-)

Papier dobrany do zastosowań w technice decoupage. Bardzo cienki i odporny, w gramaturze 60 (g/m2). Łatwo wchłania wodę i jednocześnie namoczony nie rozpada się. Długo utrzymuje swojej cechy i gotowość do użycia.  Specjalna technika drukowania papieru pozwala uzyskać efekt czystych i trwałych barw, które nie dają się zmywać ani ścierać i nie blakną. Papier daje się przyklejać łatwo i w dodatku lekko naddaje się na obłych (wypukłych lub wklęsłych) powierzchniach. Zajmujemy się papierem od 1996 roku i mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z rozmaitymi gatunkami papieru. ITD Collection to największy wybór papierów do decoupage i scrapbookingu oraz gwarancja pełnej dostepności wszystkich wzorów przez cały rok.

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

Papier decoupage ITD 0479

сопутствующие товары
Клиенты, которые приобрели это изделие, выбрали также...