Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.016 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier do decoupage

skrzypce

D0423 - instrumenty muzyczne - skrzypce i kwiaty róż. Trzy piękne grafiki z klasycznymi skrzypcami. W tle stary papier nutowy - vintage.

Pierwsze skojarzenie ze skrzypcami to muzyka klasyczna, zazwyczaj romantyczna, działająca na emocje. Towarzyszą im róże, które zawsze były i będą symbolami delikatności, emocji, uczuć, romantyzmu.  Gotowy motyw na dekorację większej powierzchni. Wzór nadający się do każdego pudełka.

Papier dobrany do zastosowań w technice decoupage. Bardzo cienki i odporny, w gramaturze 60 (g/m2). Łatwo wchłania wodę i jednocześnie namoczony nie rozpada się. Długo utrzymuje swojej cechy i gotowość do użycia. Specjalna technika drukowania papieru pozwala uzyskać efekt czystych i trwałych barw, które nie dają się zmywać ani ścierać i nie blakną. Papier daje się przyklejać łatwo i w dodatku lekko naddaje się na obłych (wypukłych lub wklęsłych) powierzchniach.

Zajmujemy się papierem od 1996 roku i mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z rozmaitymi gatunkami papieru. ITD Collection to największy wybór papierów do decoupage i scrapbookingu oraz gwarancja pełnej dostepności wszystkich wzorów przez cały rok.

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

Jeśli jesteś Pasjonatem decoupage to odkrywaj razem z nami kolejne tematy. Nowości w naszym sklepei internetowym pojawiają się co miesiąc. Zapraszamy też do współpracy sklepy z materiałami do decoupage i scrapbookingu.

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa