Współpraca

Ogólne warunki stałej współpracy w zakresie dalszej odsprzedaży artykułów oferowanych przez ITD CollectionI. Współpraca w zakresie dalszej odsprzedaży:
A/ zaproszeń ślubnych i okolicznościowych

B/ biznesowych kartek świątecznych i zaproszeń biznesowych
C/ dyplomów, certyfikatów, listów gratulacyjnych
D/ papierów do decoupage

   Warunkiem podjęcia z nami stałej współpracy w zakresie dalszej odsprzedaży artykułów oferowanych przez ITD Collection jest wysłanie do nas zaświadczenia o wpisie do ewidencji gospodarczej lub CEIDG / KRS oraz dokumentów z numerami NIP i Regon. Zaświadczenia można przysłać pocztą elektroniczną na adres zaproszenia@zaproszenia-itd.pl lub pocztą tradycyjną na adres naszej siedziby (ITD Collection, 91-231 Łódź, ul. Morgowa 21). Jedynie po spełnieniu tego warunku sprzedajemy nasze produkty w cenach hurtowych W zakresie dalszej odsprzedaży naszych produktów nie podejmujemy współpracy z osobami, które nie prowadzą zarejestrowanej i aktywnej działalności gospodarczej.
   To oczywiście Państwo wybieracie formę i zakres współpracy z naszą firmą. Na każdym etapie będziemy starali się dołożyć wszelkich starań, aby nie zawieść Waszego zaufania.
   Nie ingerujemy w Państwa politykę cenową i nie narzucamy cen ostatecznych w żadnym z asortymentów.

ad. A/ - możliwości współpracy z ITD Collection przy sprzedaży zaproszeń:

1. katalog wirtualny do prezentowania wzorów klientom, w którym umieszczamy najnowsze projekty wraz z całą oprawą poligraficzną. Katalog wirtualny możecie Państwo umieścić na swojej stronie internetowej;
2. aplikacja do samodzielnego projektowania zaproszeń. Prosty w obsłudze kreator dający bardzo wiele możliwości modyfikacji wybranych modeli zaproszeń. Szczególnie polecamy dla klientów, którzy oczekują produktu maksymalnie zindywidualizowanego. Aplikacja do umieszczenia na Państwa stronie internetowej;
3. Możliwość pobrania naszych zdjęć produktów i umieszczenia ich na swojej stronie internetowej lub w sklepie internetowym.
   Wszystkie wymienione wyżej narzędzia otrzymują Państwo od nas gratis, na podstawie zgłoszenia chęci współpracy. Można skorzystać z jednego dowolnego, dwóch z nich lub z wszystkich trzech.
 
ad. B/ - możliwości współpracy z ITD Collection przy sprzedaży biznesowych kartek świątecznych i zaproszeń biznesowych:

1. katalog klasyczny (prezenter z wklejonymi kartkami) z najnowszą, bieżącą ofertą kartek na dany sezon;
2. katalog wirtualny do prezentowania wzorów klientom, w którym umieszczamy najnowsze projekty. Katalog wirtualny możecie Państwo umieścić na swojej stronie internetowej;
3. aplikacja do samodzielnego projektowania kartek. Prosty w obsłudze kreator dający bardzo wiele możliwości modyfikacji wybranych modeli kartek. Szczególnie polecamy dla klientów, którzy oczekują produktu maksymalnie zindywidualizowanego. Aplikacja do umieszczenia na Państwa stronie internetowej;
4. Możliwość pobrania naszych zdjęć produktów i umieszczenia ich na swojej stronie internetowej lub w sklepie internetowym.
   Wszystkie wymienione wyżej narzędzia otrzymują Państwo od nas gratis, na podstawie zgłoszenia chęci współpracy. Można skorzystać z jednego dowolnego, dwóch, trzech lub wszystkich czterech.
Zastrzegamy sobie prawo do pobierania ewentualnej opłaty za katalogi klasyczne.

ad. C/ - możliwości współpracy z ITD Collection przy sprzedaży dyplomów, certyfikatów, podziękowań:

1. katalog wirtualny do prezentowania wzorów klientom, w którym umieszczamy najnowsze projekty. Katalog wirtualny możecie Państwo umieścić na swojej stronie internetowej;
2. aplikacja do samodzielnego projektowania dyplomów. Prosty w obsłudze kreator dający bardzo wiele możliwości modyfikacji wybranych modeli dyplomów, certyfikatów, podziękowań, listów gratulacyjnych itp. Szczególnie polecamy dla klientów, którzy oczekują produktu maksymalnie zindywidualizowanego. Aplikacja do wykorzystywania na naszej stronie internetowej www.fajnedyplomy.pl  Wzory skomponowane w aplikacji można wydrukować samodzielnie (po wykupieniu abonamentu) lub zlecać ich wykonanie w ITD Collection.
3. Możliwość pobrania naszych zdjęć produktów i umieszczenia ich na swojej stronie internetowej lub w sklepie internetowym.
   Wszystkie wymienione wyżej narzędzia otrzymują Państwo od nas gratis, na podstawie zgłoszenia chęci współpracy. Można skorzystać z jednego dowolnego, dwóch z nich lub z wszystkich trzech.


ad. D/ - możliwości współpracy z ITD Collection przy sprzedaży papierów do decoupage

1. Możliwość pobrania naszych zdjęć produktów i umieszczenia ich na swojej stronie internetowej lub w sklepie internetowym. Z powodu stałego, comiesięcznego uzupełniania naszych kolekcji, nie wydajemy katalogów klasycznych ani wirtualnych z pełną ofertą naszych papierów do decoupage. Na życzenie przesyłamy katalogi tematyczne (Boże Narodzenie, Wielkanoc) w plikach PDF.

Zapraszamy firmy do współpracy!

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:
* zaproszenia ślubne i kartki świąteczne: Agnieszka Pietura, tel. 42 650 42 44 w. 102
agnieszka.pietura@zaproszenia-itd.pl

* papiery do decoupage: Beata Rudecka, tel. 42 650 42 44 w. 101, tel. 504 792 358 (8.00-16.00)
beata@zaproszenia-itd.pl
* dyplomy, certyfikaty, zaproszenia biznesowe: Małgorzata Leszczyńska,
tel. 42 650 42 44 w. 104
malgorzata.leszczynska@zaproszenia-itd.plPODSTAWOWE ZASADY OBSŁUGI ZLECEŃ:

   W trosce o wygodę naszych stałych klientów wszystkie blankiety, które możemy wykończyć przed wysłaniem - wysyłamy wykończone (sklejone, związane, podczepione itd.). Dotyczy to zarówno kartek, jak i zaproszeń. Te artykuły, które należy wykańczać po wykonaniu nadruku a wysyłamy je czyste, pozostają niewykończone - w postaci nadającej się do włożenia w drukarki.

1. Realizacja zamówień na papiery do decoupage ITD Collection:

- minimalne zamówienie do uzyskania podstawowej ceny hurtowej na papiery do decoupage dla  odbiorców hurtowych to 100 sztuk (z dowolną kombinacją wzorów). Upusty od cen podstawowych są uzależnione od wielkości zamówień.
- zamówienia realizujemy w dniu ich wpłynięcia lub w następnym roboczym. W sytuacji spiętrzenia zamówień w ITD Collection realizujemy je w kolejności wpłynięcia (do pięciu dni roboczych).
- prosimy o wyraźne określenie rodzaju wysyłki: paczka pocztowa priorytetowa (Poczta Polska) czy paczka kurierska (Siódemka). Polecamy przesyłki kurierskie ze względu na pewniejsze terminy dostawy, możliwość monitorowania paczek w czasie transportu oraz ubezpieczenie przesyłek.
- nie wysyłamy zamówień listami
- do każdego zamówienia wystawiamy dokument zakupu (paragon lub fakturę VAT)

   Zamówienia można składać mailem na adres: beata@zaproszenia-itd.pl albo poprzez stronę internetową: www.itdcollection.com lub  www.decoupage-itd.pl  

2. Realizacja zamówień na kartki, zaproszenia, dyplomy Z NADRUKIEM I Z PRZYGOTOWANIEM PROJEKTU (skład wykonany przez ITD Collection):

- minimalne zamówienie to 10 sztuk jednego artykułu. Wyjątek stanowią zlecenia będące domówieniami.
- domówienia relizujemy od 5 sztuk
- zamówienia wysyłacie Państwo wyłącznie w formie pisemnej e-mailem na adres hurt@zaproszenia-itd.pl lub faksem na numer 42 650 98 99
- w ciągu maksimum 48 godzin od momentu złożenia zamówienia (z pominięciem dni wolnych) otrzymacie Państwo projekt ułożenia tekstu na zamówionym modelu
- składy tekstu (projekty) są przesyłane do Państwa w formie plików jpg (e-mailem) ale na życzenie przesyłamy również pliki cdr
- nie realizujemy zleceń z nadrukiem bez pisemnego zatwierdzenia projektu
- jeśli ilość składów tekstu/grafiki przekroczy 2 sztuki, za każdy następny płacicie Państwo 10,00 zł brutto.
- poprawki na wysłane projekty przyjmujemy tylko w formie pisemnej (e-mail lub fax)
- akceptację projektu nadruku przyjmujemy wyłącznie w formie pisemnej (e-mail lub fax)
- poprawki nanosimy według życzeń Państwa klientów, aż do osiągnięcia odpowiedniego efektu. Staramy się zawsze aby skład próbny zawierał Państwa sugestie ale jednocześnie uwzględniał naszą wiedzę i doświadczenie
- lista do personalizacji (zaproszeń czy kartek) przesyłana do nas musi być odpowiednio przygotowana - odmieniona we właściwym przypadku, pasującym do wybranego tekstu (np. zamiast „serdecznie zapraszamy Jan Kowalski” powinno być „serdecznie zapraszamy Jana Kowalskiego”). Nie ingerujemy w odmianę nazwisk ponieważ nawet tak samo brzmiące nazwiska bywają różnie odmieniane.
- paczka z gotowym zleceniem jest wysyłana w ciągu maksimum 5 dni, od momentu przysłania akceptacji (z pominięciem dni wolnych) pod adres zamawiającego, a nie klienta docelowego. Zawsze wysyłamy towar do zleceniodawcy. Przed wydaniem towaru ostatecznemu odbiorcy zalecamy sprawdzenie poprawności wykonania zlecenia, zarówno pod względem jakości, jak i ilości (to znacznie ułatwia rozpatrywanie ewentualnych reklamacji)
- czas realizacji zleceń z dodatkowym złoceniem/srebrzeniem wynosi do 10 dni roboczych
- wszystkie zlecenia realizujemy według kolejności ich wpływania do ITD Collection. Dokładamy wszelkich starań aby podane wyżej terminy maksymalnie skracać
- prosimy o wyraźne określanie rodzaju wysyłki: paczka pocztowa priorytetowa (Poczta Polska) czy paczka kurierska (Siódemka). Polecamy przesyłki kurierskie ze względu na pewniejsze terminy dostawy, możliwość monitorowania paczek w czasie transportu oraz ubezpieczenie przesyłek.
- nie wysyłamy zamówień listami,
- do każdego zamówienia wystawiamy dokument zakupu (paragon lub fakturę VAT)
   W przypadku pytań służymy radą pod nr tel. 608 632 012 - dział nadruków , 608 632 042 i 42 650 42 44 -magazyn/spedycja lub dział reklamacji - 501 22 33 45


3. realizacja zamówień na kartki, zaproszenia, dyplomy Z NADRUKIEM I Z PROJEKTEM GOTOWYM (skład wykonany przez Klienta):

- minimalne zamówienie to 10 sztuk jednego artykułu. Wyjątek stanowią zlecenia będące domówieniami. Domówienia realizujemy od 5 sztuk.
- zamówienia przysyłacie Państwo na adres hurt@zaproszenia-itd.pl
- plik powinien być zapisany w programie COREL do wersji v.11
- teksty w pliku powinny być zamienione na krzywe, abyśmy mogli odczytać czcionkę, nawet gdy jej nie mamy
- w przypadku błędów literowych odsyłamy plik do Państwa w celu naniesienia korekty
- jeśli przysłany plik nie zawiera błędów zamówienie jest drukowane i paczka z gotowym zleceniem jest wysyłana w ciągu maksimum 5 dni roboczych (z pominięciem dni wolnych)
- czas realizacji zleceń z dodatkowym złoceniem/srebrzeniem wynosi do 10 dni roboczych
- lista do personalizacji (zaproszeń czy kartek) przesyłana do nas musi być odpowiednio przygotowana - odmieniona we właściwym przypadku, pasującym do wybranego tekstu (np. zamiast „serdecznie zapraszamy Jan Kowalski” powinno być „serdecznie zapraszamy Jana Kowalskiego”). Nie ingerujemy w odmianę nazwisk ponieważ nawet tak samo brzmiące nazwiska bywają różnie odmieniane.
- wszystkie zlecenia realizujemy według kolejności ich wpływania do ITD Collection. Dokładamy wszelkich starań aby podane wyżej terminy maksymalnie skracać
- prosimy o wyraźne określenie rodzaju wysyłki: paczka pocztowa priorytetowa (Poczta Polska) czy paczka kurierska (Siódemka). Polecamy przesyłki kurierskie ze względu na pewniejsze terminy dostawy, możliwość monitorowania paczek w czasie transportu oraz ubezpieczenie przesyłek.
- nie wysyłamy zamówień listami
- do każdego zamówienia wystawiamy dokument zakupu (paragon lub fakturę VAT)
   W przypadku pytań służymy radą pod nr tel. 608 632 012 (dział nadruków), 608 632 042 i 42 650 42 44 (magazyn/spedycja) lub dział reklamacji 501 22 33 45


4. realizacja zamówień na kartki, zaproszenia, dyplomy BEZ NADRUKU:

- minimalne zamówienie to 10 sztuk jednego artykułu. Wyjątek stanowią zlecenia będące domówieniami. Domówienia realizujemy od 5 sztuk.
- zamówienia przyjmujemy wyłącznie w formie pisemnej. Należy je składać e-mailem na adres hurt@zaproszenia-itd.pl bądź faxem na numer 42 650 98 99
- paczka z gotowym zleceniem jest wysyłana w ciągu maksimum 5 dni roboczych
- wszystkie zlecenia realizujemy według kolejności ich wpływania do ITD Collection.
Dokładamy wszelkich starań aby podane wyżej terminy maksymalnie skracać
- prosimy o wyraźne określenie rodzaju wysyłki: paczka pocztowa priorytetowa (Poczta Polska) czy paczka kurierska (Siódemka). Polecamy przesyłki kurierskie ze względu na pewniejsze terminy dostawy, możliwość monitorowania paczek w czasie transportu oraz ubezpieczenie przesyłek.
- nie wysyłamy zamówień listami
- do każdego zamówienia wystawiamy dokument zakupu (paragon lub fakturę VAT)
   W przypadku pytań służymy radą pod nr tel. 608 632 042 i 42 650 42 44 (magazyn/spedycja)
lub 501 22 33 45 (dział reklamacji)

 

Rabaty na zaproszenia:

od 50-100 szt - 5 %

od 101-180 szt - 8 %

od 181 szt. - 10 %

z a p r a s z a m y !!!


Rabaty dotyczą kategorii cenowych:

zaproszenia od 2,90 i droższe.


Zaproszenia w kategorii cenowej od 1,50 zł oraz od 1,90 zł

już są przecenione i podlegają tylko wyprzedażyPowyższe rabaty

dotyczą TYLKO sklepu

itdcollection.com