Wczytuję dane...
Współpraca

   Chcesz zarejestrować się jako odsprzedawca w naszym sklepie internetowym? Wypełnij formularz rejestracji na stronie  https://itdcollection.com/_register/index  (zaznacz: „hurtownia / sklep / warsztaty”) i wprowadź podstawowe dane swojej firmy (dane do fakturowania i dane do wysyłek). Potem napisz do nas email. Sprawdzimy to i włączymy ceny dla sprzedawców w Twoim profilu.

   Nasze unikalne produkty sprzedajemy na całym świecie i zapraszamy do współpracy sklepy i firmy z całego świata. Wszystkie szczegóły i cennik hurtowy wysyłamy w wiadomości e-mail. Nie ingerujemy w politykę cenową odsprzedawców i nie narzucamy cen detalicznych.

   Oferujemy możliwość pobrania naszych zdjęć produktów (linki do bazy zdjęć wysyłamy po zweryfikowaniu sklepu) i umieszczenia ich na swojej stronie internetowej lub w sklepie internetowym.

   Drukujemy wzory własne klientów - możemy wydrukować Twoje projekty. Jeśli to jest dla Ciebie interesujące - napisz do nas w sprawie szczegółów przygotowania plików. Minimalna ilość dla każdego projektu papieru to 10 arkuszy.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

poczta główna

info@itdcollection.com 

Beata Rudecka, tel. 42 650 42 44 w. 101, kom. 578 707 222 (8.00-16.00)
                                  beata.rudecka@itdcollection.com

Małgorzata Leszczyńska, tel. 42 650 42 44 w. 104, ko. 608 632 012 (8.00-16.00)
                                  malgorzata.leszczynska@itdcollection.com 

* * *


PODSTAWOWE ZASADY OBSŁUGI ZLECEŃ:

Realizacja zamówień na papiery i akcesoria do decoupage i scrapbooking ITD Collection:

- minimalne zamówienie do uzyskania podstawowej ceny hurtowej na papiery do decoupage lub scrapbookking dla  odbiorców hurtowych to 100 sztuk (z dowolną kombinacją rodzajów i wzorów). Upusty od cen podstawowych są uzależnione od wielkości zamówień.
- zamówienia realizujemy w dniu ich wpłynięcia lub w następnym roboczym. W sytuacji spiętrzenia zamówień w ITD Collection realizujemy je w kolejności wpłynięcia (do trzech dni roboczych).
- prosimy o wyraźne określenie rodzaju wysyłki: paczka kurierska DPD, GLS, DHL, UPS, FedEx lub InPost. 
- nie wysyłamy zamówień hurtowych listami pocztowymi (ze względu na brak możliwości bezpiecznego zapakowania i brak ubezpieczenia) 
- do każdego zamówienia wystawiamy dokument zakupu (paragon lub fakturę VAT). Od 01.01.2020 nie ma możliwości zamiany wystawionego paragonu na fakturę (nasza kasa fiskalna nie przyjmuje numerów NIP) - proszę dokonać właściwego wyboru przy zakupie (!).

   Zamówienia należy składać poprzez stronę internetową: www.itdcollection.com  lub ewentualnie mailem w postaci pliku excel na adres: info@itdcollection.com


   W przypadku pytań służymy radą pod nr tel. 608 632 042 i 42 650 42 44 (magazyn/spedycja)
lub 501 22 33 45 (dział reklamacji)

 

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa