Wczytuję dane...
Współpraca

   Jeśli chcesz zarejestrować się jako odsprzedawca w naszym sklepie internetowym, wypełnij formularz rejestracyjny (oznacz: „sklep / magazyn / warsztat”) i wprowadź podstawowe dane swojej firmy. Sprawdzimy to i włączymy ceny dla sprzedawców w Twoim profilu.

   Nasze unikalne produkty sprzedajemy na całym świecie i zapraszamy do współpracy sklepy i firmy z całego świata. Wszystkie szczegóły i cennik hurtowy wysyłamy w wiadomości e-mail.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

papiery do decoupage i scrapbooking:    Beata Rudecka, tel. 42 650 42 44 w. 101, kom. 578 707 222 (8.00-16.00)
                                  beata.rudecka@itdcollection.com

kartki świąteczne:    Agnieszka Pietura, tel. 42 650 42 44 w. 102
                                  agnieszka.pietura@itdcollection.com

dyplomy, certyfikaty, zaproszenia biznesowe:    Małgorzata Leszczyńska, tel. 42 650 42 44 w. 104
                                  malgorzata.leszczynska@itdcollection.com 

* * *

WAŻNE ZASADY DOTYCZĄCE PŁATNOŚCI:

1. Jeśli chcesz zamawiać hurtowo, to napisz do nas, a my włączymy Ci ceny hurtowe na naszej stronie. Ceny hurtowe zaczynają się już od 100 sztuk wszystkich artykułów łącznie.
2. Bardzo ważne! Metody płatności online w naszym sklepie są przeznaczone tylko i wyłącznie dla klientów detalicznych – nie dla sklepów.
3. Pamiętaj - mechanizm sklepu pokaże Ci ceny hurtowe ale nie udzieli Ci dodatkowego rabatu za ilość. Rabaty są już od 201 sztuk (ale nie dotyczy wszystkich artykułów), dlatego poczekaj na fakturę, tam będzie ewentualny rabat dla Ciebie.
4. Uwaga! Na końcu zamówienia wybierz opcję „zwykły przelew / traditional bank transfer”, zaznacz właściwą walutę i poczekaj na fakturę od nas. Tam będą dane do przelewu bankowego.
5. Jeśli mimo to dokonujesz płatności online, to otrzymasz fakturę bez rabatów – zgodnie z zapłaconą kwotą.

* * *

Ogólne warunki stałej współpracy w zakresie dalszej odsprzedaży artykułów oferowanych przez ITD Collection


I. Współpraca w zakresie dalszej odsprzedaży:
     - papierów i akcesoriów do decoupage
     - papierów i akcesoriów do scrapbooking
     - materiałów do mix mediów
     - biznesowych kartek świątecznych, noworocznych i zaproszeń biznesowych

     - dyplomów, certyfikatów, listów gratulacyjnych i teczek

   Warunkiem podjęcia z nami stałej współpracy w zakresie dalszej odsprzedaży artykułów oferowanych przez ITD Collection jest wysłanie do nas zaświadczenia o wpisie do ewidencji gospodarczej lub CEIDG / KRS oraz dokumentów z numerami NIP i Regon. Zaświadczenia można przysłać pocztą elektroniczną na adres info@itdcollection.com lub pocztą tradycyjną na adres naszej siedziby (ITD Collection, 91-231 Łódź, ul. Morgowa 21). Jedynie po spełnieniu tego warunku sprzedajemy nasze produkty w cenach hurtowych W zakresie dalszej odsprzedaży naszych produktów nie podejmujemy współpracy z osobami, które nie prowadzą zarejestrowanej i aktywnej działalności gospodarczej.
   To oczywiście Państwo wybieracie formę i zakres współpracy z naszą firmą. Na każdym etapie będziemy starali się dołożyć wszelkich starań, aby nie zawieść Waszego zaufania.
   Nie ingerujemy w Państwa politykę cenową i nie narzucamy cen ostatecznych w żadnym z asortymentów.

Możliwości współpracy z ITD Collection przy odsprzedaży naszych produktów:

1. Katalogi wirtualne lub PDF do prezentowania wzorów klientom, w którym umieszczamy najnowsze projekty wraz z całą oprawą poligraficzną. Katalog wirtualny możecie Państwo umieścić na swojej stronie internetowej;
2. Możliwość pobrania naszych zdjęć produktów (linki do bazy zdjęć wysyłamy po zweryfikowaniu sklepu) i umieszczenia ich na swojej stronie internetowej lub w sklepie internetowym.
   Wymienione wyżej narzędzia otrzymują Państwo od nas gratis, na podstawie zgłoszenia. 


PODSTAWOWE ZASADY OBSŁUGI ZLECEŃ:

   W trosce o wygodę naszych stałych klientów wszystkie blankiety, które możemy wykończyć przed wysłaniem - wysyłamy wykończone (sklejone, związane, podczepione itd.). Dotyczy to zarówno kartek, jak i zaproszeń. Te artykuły, które należy wykończyć po wykonaniu nadruku a wysyłamy je czyste, pozostają niewykończone - w postaci nadającej się do włożenia w drukarki.

1. Realizacja zamówień na papiery i akcesoria do decoupage i scrapbooking ITD Collection:

- minimalne zamówienie do uzyskania podstawowej ceny hurtowej na papiery do decoupage lub scrapbookking dla  odbiorców hurtowych to 100 sztuk (z dowolną kombinacją rodzajów i wzorów). Upusty od cen podstawowych są uzależnione od wielkości zamówień.
- zamówienia realizujemy w dniu ich wpłynięcia lub w następnym roboczym. W sytuacji spiętrzenia zamówień w ITD Collection realizujemy je w kolejności wpłynięcia (do pięciu dni roboczych).
- prosimy o wyraźne określenie rodzaju wysyłki: paczka pocztowa priorytetowa (Poczta Polska), paczka kurierska DPD, GLS lub InPost. Polecamy przesyłki kurierskie ze względu na pewniejsze terminy dostawy, możliwość monitorowania paczek w czasie transportu oraz ubezpieczenie przesyłek.
- nie wysyłamy zamówień listami, ze względu na brak możliwości bezpiecznego zapakowania i brak ubezpieczenia 
- do każdego zamówienia wystawiamy dokument zakupu (paragon lub fakturę VAT). Od 01.01.2020 nie ma możliwości zamiany paragonu na fakturę - prosze dokonać właściwego wyboru przy zakupie.

   Zamówienia można składać mailem na adres: info@itdcollection.com albo poprzez stronę internetową: www.itdcollection.com

2. Realizacja zamówień na kartki, zaproszenia, dyplomy Z NADRUKIEM I Z PRZYGOTOWANIEM PROJEKTU (skład wykonany przez ITD Collection):

- minimalne zamówienie to 10 sztuk jednego artykułu. Wyjątek stanowią zlecenia będące domówieniami.
- domówienia realizujemy od 5 sztuk
- zamówienia wysyłacie Państwo wyłącznie w formie pisemnej e-mailem na adres info@itdcollection.com 
- w ciągu maksimum 48 godzin od momentu złożenia zamówienia (z pominięciem dni wolnych) otrzymacie Państwo projekt ułożenia tekstu na zamówionym modelu
- składy tekstu (projekty) są przesyłane do Państwa w formie plików jpg (e-mailem) ale na życzenie przesyłamy również pliki cdr
- nie realizujemy zleceń z nadrukiem bez pisemnego zatwierdzenia projektu
- jeśli ilość składów tekstu/grafiki przekroczy 2 sztuki, za każdy następny płacicie Państwo 10,00 zł brutto.
- poprawki na wysłane projekty przyjmujemy tylko w formie pisemnej (e-mail)
- akceptację projektu nadruku przyjmujemy wyłącznie w formie pisemnej (e-mail)
- poprawki nanosimy według życzeń Państwa klientów, aż do osiągnięcia odpowiedniego efektu. Staramy się zawsze aby skład próbny zawierał Państwa sugestie ale jednocześnie uwzględniał naszą wiedzę i doświadczenie
- lista do personalizacji (zaproszeń czy kartek) przesyłana do nas musi być odpowiednio przygotowana - odmieniona we właściwym przypadku, pasującym do wybranego tekstu (np. zamiast „serdecznie zapraszamy Jan Kowalski” powinno być „serdecznie zapraszamy Jana Kowalskiego”). Nie ingerujemy w odmianę nazwisk ponieważ nawet tak samo brzmiące nazwiska bywają różnie odmieniane.
- paczka z gotowym zleceniem jest wysyłana w ciągu maksimum 5 dni, od momentu przysłania akceptacji (z pominięciem dni wolnych) pod adres zamawiającego, a nie klienta docelowego. Zawsze wysyłamy towar do zleceniodawcy. Przed wydaniem towaru ostatecznemu odbiorcy zalecamy sprawdzenie poprawności wykonania zlecenia, zarówno pod względem jakości, jak i ilości (to znacznie ułatwia rozpatrywanie ewentualnych reklamacji)
- czas realizacji zleceń z dodatkowym złoceniem/srebrzeniem wynosi do 10 dni roboczych
- wszystkie zlecenia realizujemy według kolejności ich wpływania do ITD Collection. Dokładamy wszelkich starań aby podane wyżej terminy maksymalnie skracać
- prosimy o wyraźne określanie rodzaju wysyłki: paczka pocztowa priorytetowa (Poczta Polska) czy paczka kurierska DPD, GLS lub InPost. Polecamy przesyłki kurierskie ze względu na pewniejsze terminy dostawy, możliwość monitorowania paczek w czasie transportu oraz ubezpieczenie przesyłek.
- nie wysyłamy zamówień listami,
- do każdego zamówienia wystawiamy dokument zakupu (paragon lub fakturę VAT)
   W przypadku pytań służymy radą pod nr tel. 608 632 012 - dział nadruków , 608 632 042 i 42 650 42 44 - magazyn/spedycja lub dział reklamacji - 501 22 33 45


3. realizacja zamówień na kartki, zaproszenia, dyplomy Z NADRUKIEM I Z PROJEKTEM GOTOWYM (skład wykonany przez Klienta):

- minimalne zamówienie to 10 sztuk jednego artykułu. Wyjątek stanowią zlecenia będące domówieniami. Domówienia realizujemy od 5 sztuk.
- zamówienia przysyłacie Państwo na adres info@itdcollection.com
- plik powinien być zapisany w programie COREL do wersji v.11
- teksty w pliku powinny być zamienione na krzywe, abyśmy mogli odczytać czcionkę, nawet gdy jej nie mamy
- w przypadku błędów literowych odsyłamy plik do Państwa w celu naniesienia korekty
- jeśli przysłany plik nie zawiera błędów zamówienie jest drukowane i paczka z gotowym zleceniem jest wysyłana w ciągu maksimum 5 dni roboczych (z pominięciem dni wolnych)
- czas realizacji zleceń z dodatkowym złoceniem/srebrzeniem wynosi do 10 dni roboczych
- lista do personalizacji (zaproszeń czy kartek) przesyłana do nas musi być odpowiednio przygotowana - odmieniona we właściwym przypadku, pasującym do wybranego tekstu (np. zamiast „serdecznie zapraszamy Jan Kowalski” powinno być „serdecznie zapraszamy Jana Kowalskiego”). Nie ingerujemy w odmianę nazwisk ponieważ nawet tak samo brzmiące nazwiska bywają różnie odmieniane.
- wszystkie zlecenia realizujemy według kolejności ich wpływania do ITD Collection. Dokładamy wszelkich starań aby podane wyżej terminy maksymalnie skracać
- prosimy o wyraźne określenie rodzaju wysyłki: paczka pocztowa priorytetowa (Poczta Polska) czy paczka kurierska DPD, GLS lub InPost. Polecamy przesyłki kurierskie ze względu na pewniejsze terminy dostawy, możliwość monitorowania paczek w czasie transportu oraz ubezpieczenie przesyłek.
- nie wysyłamy zamówień listami
- do każdego zamówienia wystawiamy dokument zakupu (paragon lub fakturę VAT)
   W przypadku pytań służymy radą pod nr tel. 608 632 012 (dział nadruków), 608 632 042 i 42 650 42 44 (magazyn/spedycja) lub dział reklamacji 501 22 33 45


4. realizacja zamówień na kartki, zaproszenia, dyplomy BEZ NADRUKU:

- minimalne zamówienie to 10 sztuk jednego artykułu. Wyjątek stanowią zlecenia będące domówieniami. Domówienia realizujemy od 5 sztuk.
- zamówienia przyjmujemy wyłącznie w formie pisemnej. Należy je składać e-mailem na adres info@itdcollection.com 
- paczka z gotowym zleceniem jest wysyłana w ciągu maksimum 5 dni roboczych
- wszystkie zlecenia realizujemy według kolejności ich wpływania do ITD Collection.
Dokładamy wszelkich starań aby podane wyżej terminy maksymalnie skracać
- prosimy o wyraźne określenie rodzaju wysyłki: paczka pocztowa priorytetowa (Poczta Polska) czy paczka kurierska (DPD). Polecamy przesyłki kurierskie ze względu na pewniejsze terminy dostawy, możliwość monitorowania paczek w czasie transportu oraz ubezpieczenie przesyłek.
- nie wysyłamy zamówień listami
- do każdego zamówienia wystawiamy dokument zakupu (paragon lub fakturę VAT)
   W przypadku pytań służymy radą pod nr tel. 608 632 042 i 42 650 42 44 (magazyn/spedycja)
lub 501 22 33 45 (dział reklamacji)

 

Rabaty na zaproszenia:

od 50-100 szt - 5 %

od 101-180 szt - 8 %

od 181 szt. - 10 %

z a p r a s z a m y !!!


Rabaty dotyczą kategorii cenowych:

zaproszenia od 2,90 i droższe.


Zaproszenia w kategorii cenowej od 1,50 zł oraz od 1,90 zł

już są przecenione i podlegają tylko wyprzedażyPowyższe rabaty

dotyczą TYLKO sklepu

itdcollection.com


jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"