Wczytuję dane...
Współpraca

Ogólne warunki stałej współpracy w zakresie dalszej odsprzedaży artykułów oferowanych przez ITD Collection


I. Współpraca w zakresie dalszej odsprzedaży:
     - papierów i akcesoriów do decoupage
     - papierów i akcesoriów do scrapbooking
     - materiałów do mix mediów
     - biznesowych kartek świątecznych, noworocznych i zaproszeń biznesowych
     - dyplomów, certyfikatów, listów gratulacyjnych i teczek

   Warunkiem podjęcia z nami stałej współpracy w zakresie dalszej odsprzedaży artykułów oferowanych przez ITD Collection jest wysłanie do nas zaświadczenia o wpisie do ewidencji gospodarczej lub CEIDG / KRS oraz dokumentów z numerami NIP i Regon. Zaświadczenia można przysłać pocztą elektroniczną na adres info@itdcollection.com lub pocztą tradycyjną na adres naszej siedziby (ITD Collection, 91-231 Łódź, ul. Morgowa 21). Jedynie po spełnieniu tego warunku sprzedajemy nasze produkty w cenach hurtowych W zakresie dalszej odsprzedaży naszych produktów nie podejmujemy współpracy z osobami, które nie prowadzą zarejestrowanej i aktywnej działalności gospodarczej.
   To oczywiście Państwo wybieracie formę i zakres współpracy z naszą firmą. Na każdym etapie będziemy starali się dołożyć wszelkich starań, aby nie zawieść Waszego zaufania.
   Nie ingerujemy w Państwa politykę cenową i nie narzucamy cen ostatecznych w żadnym z asortymentów.

Możliwości współpracy z ITD Collection przy odsprzedaży naszych produktów:

1. Katalogi wirtualne lub PDF do prezentowania wzorów klientom, w którym umieszczamy najnowsze projekty wraz z całą oprawą poligraficzną. Katalog wirtualny możecie Państwo umieścić na swojej stronie internetowej;
2. Możliwość pobrania naszych zdjęć produktów (linki do bazy zdjęć wysyłamy po zweryfikowaniu sklepu) i umieszczenia ich na swojej stronie internetowej lub w sklepie internetowym.
   Wymienione wyżej narzędzia otrzymują Państwo od nas gratis, na podstawie zgłoszenia. 


Zapraszamy firmy do współpracy!

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

* papiery do decoupage i scrapbooking:    Beata Rudecka, tel. 42 650 42 44 w. 101, kom. 504 792 358 (8.00-16.00)
beata.rudecka@itdcollection.com

* kartki świąteczne:    Agnieszka Pietura, tel. 42 650 42 44 w. 102
agnieszka.pietura@itdcollection.co

* dyplomy, certyfikaty, zaproszenia biznesowe:    Małgorzata Leszczyńska, tel. 42 650 42 44 w. 104
malgorzata.leszczynska@itdcollection.com PODSTAWOWE ZASADY OBSŁUGI ZLECEŃ:

   W trosce o wygodę naszych stałych klientów wszystkie blankiety, które możemy wykończyć przed wysłaniem - wysyłamy wykończone (sklejone, związane, podczepione itd.). Dotyczy to zarówno kartek, jak i zaproszeń. Te artykuły, które należy wykończyć po wykonaniu nadruku a wysyłamy je czyste, pozostają niewykończone - w postaci nadającej się do włożenia w drukarki.

1. Realizacja zamówień na papiery i akcesoria do decoupage i scrapbooking ITD Collection:

- minimalne zamówienie do uzyskania podstawowej ceny hurtowej na papiery do decoupage lub scrapbookking dla  odbiorców hurtowych to 100 sztuk (z dowolną kombinacją rodzajów i wzorów). Upusty od cen podstawowych są uzależnione od wielkości zamówień.
- zamówienia realizujemy w dniu ich wpłynięcia lub w następnym roboczym. W sytuacji spiętrzenia zamówień w ITD Collection realizujemy je w kolejności wpłynięcia (do pięciu dni roboczych).
- prosimy o wyraźne określenie rodzaju wysyłki: paczka pocztowa priorytetowa (Poczta Polska), paczka kurierska DPD, GLS lub InPost. Polecamy przesyłki kurierskie ze względu na pewniejsze terminy dostawy, możliwość monitorowania paczek w czasie transportu oraz ubezpieczenie przesyłek.
- nie wysyłamy zamówień listami, ze względu na brak możliwości bezpiecznego zapakowania i brak ubezpieczenia 
- do każdego zamówienia wystawiamy dokument zakupu (paragon lub fakturę VAT). Od 01.01.2020 nie ma możliwości zamiany paragonu na fakturę - prosze dokonać właściwego wyboru przy zakupie.

   Zamówienia można składać mailem na adres: info@itdcollection.com albo poprzez stronę internetową: www.itdcollection.com

2. Realizacja zamówień na kartki, zaproszenia, dyplomy Z NADRUKIEM I Z PRZYGOTOWANIEM PROJEKTU (skład wykonany przez ITD Collection):

- minimalne zamówienie to 10 sztuk jednego artykułu. Wyjątek stanowią zlecenia będące domówieniami.
- domówienia realizujemy od 5 sztuk
- zamówienia wysyłacie Państwo wyłącznie w formie pisemnej e-mailem na adres info@itdcollection.com 
- w ciągu maksimum 48 godzin od momentu złożenia zamówienia (z pominięciem dni wolnych) otrzymacie Państwo projekt ułożenia tekstu na zamówionym modelu
- składy tekstu (projekty) są przesyłane do Państwa w formie plików jpg (e-mailem) ale na życzenie przesyłamy również pliki cdr
- nie realizujemy zleceń z nadrukiem bez pisemnego zatwierdzenia projektu
- jeśli ilość składów tekstu/grafiki przekroczy 2 sztuki, za każdy następny płacicie Państwo 10,00 zł brutto.
- poprawki na wysłane projekty przyjmujemy tylko w formie pisemnej (e-mail)
- akceptację projektu nadruku przyjmujemy wyłącznie w formie pisemnej (e-mail)
- poprawki nanosimy według życzeń Państwa klientów, aż do osiągnięcia odpowiedniego efektu. Staramy się zawsze aby skład próbny zawierał Państwa sugestie ale jednocześnie uwzględniał naszą wiedzę i doświadczenie
- lista do personalizacji (zaproszeń czy kartek) przesyłana do nas musi być odpowiednio przygotowana - odmieniona we właściwym przypadku, pasującym do wybranego tekstu (np. zamiast „serdecznie zapraszamy Jan Kowalski” powinno być „serdecznie zapraszamy Jana Kowalskiego”). Nie ingerujemy w odmianę nazwisk ponieważ nawet tak samo brzmiące nazwiska bywają różnie odmieniane.
- paczka z gotowym zleceniem jest wysyłana w ciągu maksimum 5 dni, od momentu przysłania akceptacji (z pominięciem dni wolnych) pod adres zamawiającego, a nie klienta docelowego. Zawsze wysyłamy towar do zleceniodawcy. Przed wydaniem towaru ostatecznemu odbiorcy zalecamy sprawdzenie poprawności wykonania zlecenia, zarówno pod względem jakości, jak i ilości (to znacznie ułatwia rozpatrywanie ewentualnych reklamacji)
- czas realizacji zleceń z dodatkowym złoceniem/srebrzeniem wynosi do 10 dni roboczych
- wszystkie zlecenia realizujemy według kolejności ich wpływania do ITD Collection. Dokładamy wszelkich starań aby podane wyżej terminy maksymalnie skracać
- prosimy o wyraźne określanie rodzaju wysyłki: paczka pocztowa priorytetowa (Poczta Polska) czy paczka kurierska DPD, GLS lub InPost. Polecamy przesyłki kurierskie ze względu na pewniejsze terminy dostawy, możliwość monitorowania paczek w czasie transportu oraz ubezpieczenie przesyłek.
- nie wysyłamy zamówień listami,
- do każdego zamówienia wystawiamy dokument zakupu (paragon lub fakturę VAT)
   W przypadku pytań służymy radą pod nr tel. 608 632 012 - dział nadruków , 608 632 042 i 42 650 42 44 - magazyn/spedycja lub dział reklamacji - 501 22 33 45


3. realizacja zamówień na kartki, zaproszenia, dyplomy Z NADRUKIEM I Z PROJEKTEM GOTOWYM (skład wykonany przez Klienta):

- minimalne zamówienie to 10 sztuk jednego artykułu. Wyjątek stanowią zlecenia będące domówieniami. Domówienia realizujemy od 5 sztuk.
- zamówienia przysyłacie Państwo na adres info@itdcollection.com
- plik powinien być zapisany w programie COREL do wersji v.11
- teksty w pliku powinny być zamienione na krzywe, abyśmy mogli odczytać czcionkę, nawet gdy jej nie mamy
- w przypadku błędów literowych odsyłamy plik do Państwa w celu naniesienia korekty
- jeśli przysłany plik nie zawiera błędów zamówienie jest drukowane i paczka z gotowym zleceniem jest wysyłana w ciągu maksimum 5 dni roboczych (z pominięciem dni wolnych)
- czas realizacji zleceń z dodatkowym złoceniem/srebrzeniem wynosi do 10 dni roboczych
- lista do personalizacji (zaproszeń czy kartek) przesyłana do nas musi być odpowiednio przygotowana - odmieniona we właściwym przypadku, pasującym do wybranego tekstu (np. zamiast „serdecznie zapraszamy Jan Kowalski” powinno być „serdecznie zapraszamy Jana Kowalskiego”). Nie ingerujemy w odmianę nazwisk ponieważ nawet tak samo brzmiące nazwiska bywają różnie odmieniane.
- wszystkie zlecenia realizujemy według kolejności ich wpływania do ITD Collection. Dokładamy wszelkich starań aby podane wyżej terminy maksymalnie skracać
- prosimy o wyraźne określenie rodzaju wysyłki: paczka pocztowa priorytetowa (Poczta Polska) czy paczka kurierska DPD, GLS lub InPost. Polecamy przesyłki kurierskie ze względu na pewniejsze terminy dostawy, możliwość monitorowania paczek w czasie transportu oraz ubezpieczenie przesyłek.
- nie wysyłamy zamówień listami
- do każdego zamówienia wystawiamy dokument zakupu (paragon lub fakturę VAT)
   W przypadku pytań służymy radą pod nr tel. 608 632 012 (dział nadruków), 608 632 042 i 42 650 42 44 (magazyn/spedycja) lub dział reklamacji 501 22 33 45


4. realizacja zamówień na kartki, zaproszenia, dyplomy BEZ NADRUKU:

- minimalne zamówienie to 10 sztuk jednego artykułu. Wyjątek stanowią zlecenia będące domówieniami. Domówienia realizujemy od 5 sztuk.
- zamówienia przyjmujemy wyłącznie w formie pisemnej. Należy je składać e-mailem na adres info@itdcollection.com 
- paczka z gotowym zleceniem jest wysyłana w ciągu maksimum 5 dni roboczych
- wszystkie zlecenia realizujemy według kolejności ich wpływania do ITD Collection.
Dokładamy wszelkich starań aby podane wyżej terminy maksymalnie skracać
- prosimy o wyraźne określenie rodzaju wysyłki: paczka pocztowa priorytetowa (Poczta Polska) czy paczka kurierska (DPD). Polecamy przesyłki kurierskie ze względu na pewniejsze terminy dostawy, możliwość monitorowania paczek w czasie transportu oraz ubezpieczenie przesyłek.
- nie wysyłamy zamówień listami
- do każdego zamówienia wystawiamy dokument zakupu (paragon lub fakturę VAT)
   W przypadku pytań służymy radą pod nr tel. 608 632 042 i 42 650 42 44 (magazyn/spedycja)
lub 501 22 33 45 (dział reklamacji)

 

Rabaty na zaproszenia:

od 50-100 szt - 5 %

od 101-180 szt - 8 %

od 181 szt. - 10 %

z a p r a s z a m y !!!


Rabaty dotyczą kategorii cenowych:

zaproszenia od 2,90 i droższe.


Zaproszenia w kategorii cenowej od 1,50 zł oraz od 1,90 zł

już są przecenione i podlegają tylko wyprzedażyPowyższe rabaty

dotyczą TYLKO sklepu

itdcollection.com


jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"