Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.016 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier do decoupage

zioła

D0431 - niezwykłe bogactwo łąki; łąkowe rośliny, zioła i kwiaty oraz motyle; hortensja, malwa, arnika, kupalnik, Wulfenia, Wawrzynek wilczełyko (czyli mezereum), Miłek wiosenny

Nie każdy, chodząc po łące czy też podziwiając ją z boku, zastanawia się, z jakich właściwie roślin składa się ten piękny, pachnący kobierzec. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy ani z ilości rosnących tam gatunków, ani z tego, jak który pachnie i jakie ma cechy: może lecznicze a może trujące...

Bogactwo łąki, przepych natury. Ogromna ilość aromatów, zapachów, woni, niemalże namacalnych w upalny dzień. Inne pachną za dnia, inne oszałamiają zapachem wieczorem. Do tego bajecznie kolorowe motyle i ćmy. Pierwsze towarzyszą łace w dzień, drugie w nocy.

Papier dobrany do zastosowań w technice decoupage. Bardzo cienki i odporny, w gramaturze 60 (g/m2). Łatwo wchłania wodę i jednocześnie namoczony nie rozpada się. Długo utrzymuje swojej cechy i gotowość do użycia. Specjalna technika drukowania papieru pozwala uzyskać efekt czystych i trwałych barw, które nie dają się zmywać ani ścierać i nie blakną. Papier daje się przyklejać łatwo i w dodatku lekko naddaje się na obłych (wypukłych lub wklęsłych) powierzchniach.

Zajmujemy się papierem od 1996 roku i mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z rozmaitymi gatunkami papieru. ITD Collection to największy wybór papierów do decoupage i scrapbookingu oraz gwarancja pełnej dostepności wszystkich wzorów przez cały rok.

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa