Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.016 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier do decoupage

morski, wakacje

Papier D0437; muszle, latarnie, temat morski; lato nad morzem. Typowy wzór ''letni'' na papierze do decoupage. Motywy graficzne na tym papierze to po prostu lato w najczystszej postaci. Cała gama różnorodnych muszli przypomina nam ciepłą Grecję, Włochy czy też po prostu nasze morze. Muszelki będą nam pasowały do ozdoby ramki ze zdjęciem z letnich wakacji, szkatułki z pamiątkami czy też po prostu okładki pamiętnika. Mamy tu też akcent retro - kobietę siedzącą pod parasolką na plaży.
   Latarnia morska, grafika ze statkiem czy też mewy - kojarzą się nam wyłącznie z wakacjami. Polecam ten papier nie tylko wielbicielom decoupage czy scrapbooking. Drobne elementy lata, wakacji są również do wykorzystania na kartkach ręcznie robionych.

Papier dobrany do zastosowań w technice decoupage. Bardzo cienki i odporny, w gramaturze 60 (g/m2). Łatwo wchłania wodę i jednocześnie namoczony nie rozpada się. Długo utrzymuje swojej cechy i gotowość do użycia. Specjalna technika drukowania papieru pozwala uzyskać efekt czystych i trwałych barw, które nie dają się zmywać ani ścierać i nie blakną. Papier daje się przyklejać łatwo i w dodatku lekko naddaje się na obłych (wypukłych lub wklęsłych) powierzchniach.
Zajmujemy się papierem od 1996 roku i mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z rozmaitymi gatunkami papieru. ITD Collection to największy wybór papierów do decoupage i scrapbookingu oraz gwarancja pełnej dostepności wszystkich wzorów przez cały rok.

wymiary - 420x297 mm (A3), gramatura - 60g

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa