Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.016 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 9.50 PLN

Papier do decoupage

zima, okna

zimowe obrazki, jakby wprost wyjęte z dziewiętnastowiecznego krajobrazu. Arkusz decoupage z zimowymi widoczkami zza okna. Otwarte i zamknięte okienne skrzydła. Wiejskie zabudowania, wśród pól i drzew.

   Zawiane drogi, drewniane ośnieżone płoty, romantyczny pałac nad wodą. Wszystko szczelnie otulone puszystym śniegiem, wszystko ścięte mrozem. Ale to zima, która nie przeraża a raczej zachwyca swym pięknem i pięknem opanowanego przez siebie krajobrazu. Chciałoby się powiedzieć, że jest przyjazna, a już na pewno urokliwa. Maluje cały świat na nowo.

w formacie A3 - specjalnie przygotowany dla techniki decoupage. Jego gramatura - 60 g/m2 a przede wzystkim właściwości papieru, który łatwo nasiąka wodą ale jednocześnie długo utrzymuje swoje właściwości, pozostaje elastyczny i nie rozpada się. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się i nie dają ścierać. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapewniamy bardzo duży wybór wzorów i najważniejsze: 100% ich dostępności przez cały rok. ITD Collection - nasze 16 letnie doświadczenie z papierem procentuje...

wymiary - 420x297 mm (A3), gramatura - 60g

Papier decoupage ITD 0461

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Rabaty na zaproszenia:

od 50-100 szt - 5 %

od 101-180 szt - 8 %

od 181 szt. - 10 %

z a p r a s z a m y !!!


Rabaty dotyczą kategorii cenowych:

zaproszenia od 2,90 i droższe.


Zaproszenia w kategorii cenowej od 1,50 zł oraz od 1,90 zł

już są przecenione i podlegają tylko wyprzedażyPowyższe rabaty

dotyczą TYLKO sklepu

itdcollection.com


jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"