Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.016 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier do decoupage

Vintage, retro

papier D0477 - kwiaty na dwa sposoby i wspólny, piękny retro ornament. Arkusz dekupażowy - kwiatowy bukiet z różą i trzepocząca skrzydłami papuga na rozkwieconej gałęzi.

   Po lewej piękny brąz z nutą fioletu - to kolor przewodni. W tle ręcznie pisany, prywatny list. "Stara" kartka, przyciemniała po bokach, z tekstem w głębi. Z boku delikatny ornament kwiatowy, z drugiej strony gorset rodem z żurnala mody bieliźniarskiej z XIX wieku i stylizowany napis "Paris". Pięć różnych elementów dekoracyjnych, wtopionych w jedno tło. Każdy inny, każdy do wykorzystania w inny sposób i w innym miejscu, wszystko zależy tylko od siły wyobraźni i odwagi w artystycznych działaniach. Powodzenia!

   Po prawej pastelowe tło z odręcznym pismem. Napis: "Annual Cataloque 1896". Na brzegach papieru do osobnego wykorzystania motywy roślinne i wici w ciemnej albo jasnej kresce. Stylizowany napis "Paris" i tarcza starego zegara. Dużo różnych możliwości ukrytych w jednym papierze. Trzeba je odkryć, wydobyć i stworzyć z nich coś nowego

Papier dobrany do zastosowań w technice decoupage. Bardzo cienki i odporny, w gramaturze 60 (g/m2). Łatwo wchłania wodę i jednocześnie namoczony nie rozpada się. Długo utrzymuje swojej cechy i gotowość do użycia.  Specjalna technika drukowania papieru pozwala uzyskać efekt czystych i trwałych barw, które nie dają się zmywać ani ścierać i nie blakną. Papier daje się przyklejać łatwo i w dodatku lekko naddaje się na obłych (wypukłych lub wklęsłych) powierzchniach. Zajmujemy się papierem od 1996 roku i mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z rozmaitymi gatunkami papieru. ITD Collection to największy wybór papierów do decoupage i scrapbookingu oraz gwarancja pełnej dostepności wszystkich wzorów przez cały rok.

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)

Papier decoupage ITD 0477

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa