Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.016 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

papier decoupage

Londyn

D0342 - ciekawe miasta, ulubione stolice, Londyn. Grafiki ze starych angielskie pocztówek z najważniejszymi gmachami Londynu, połączone w elektroniczny kolaż. Wspaniały świat sztuki decoupage

Kilka charakterystycznych ujęć zlanych w jedną całość, jako trochę zwariowana, artystyczna wizja, utrzymana w chłodnej niebieskawej tonacji. Do tego flaga brytyjskiego Imperium, zdająca się spajać wszystko. Stylowe liternictwo napisu ''I love London'' i oczywiście zegar Big Ben.

Autorka grafiki: Sylwia Jankowska-Muszelska

Arkusz papieru specjalnie przygotowany dla techniki decoupage. Jego gramatura - 60 g/m2. Bardzo cienki i wytrzymały biały papier znakomicie nadający się do decupage. Łatwo nasiąka wodą a jednocześnie długo utrzymuje swoje właściwości, pozostaje elastyczny i nie rozpada się. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się i nie dają ścierać. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej.

Papier - 60g, o wymiarach 420x297 mm (A3)Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa