Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.016 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

papier do decoupage

retro

Arkusz do dekupażu klasyczny D0238 - dla zakochanych i dla zakochanych w stylu vintage i retro

Czułość i namiętność; romantyczne pocałunki, miłosne pozy... kartki pocztowe, jakich nie znajdziemy w dzisiejszym urzędzie pocztowym

   Ciekawe, że sto lat temu można było wysłać komuś (za pośrednictwem tradycyjnej poczty) kartkę z takim właśnie zdjęciem. Po jej drugiej stronie było pewnie miłosne wyznanie albo wyrażenie tęsknoty za czyjąś bliskością, czułością i namiętnością. Współcześnie Poczta Polska nie sprzedaje takich kartek ale za to sztuka decoupage pozwala udekorować nimi ciekawe przedmioty, którymi możemy odbarowywać najbliższe naszym sercom osoby. Na zdjęciu obok przykład pudełka - i dla niej, i dla niego. A może od niej dla niej, albo od niego dla niego... Przecież Miłość nigdy nie znała granic i nadal ich nie zna.

Arkusz papieru specjalnie przygotowany dla techniki decoupage. Jego gramatura - 60 g/m2 a przede wzystkim właściwości papieru, który łatwo nasiąka wodą ale jednocześnie długo utrzymuje swoje właściwości, pozostaje elastyczny i nie rozpada się. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się i nie dają ścierać. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapewniamy bardzo duży wybór wzorów i co najważniejsze ich pełna dostępność przez cały rok. 

vintage, retro na papierach decoupage ITD Collection

wymiary - 420x297 mm (A3), gramatura - 60g

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Rabaty na zaproszenia:

od 50-100 szt - 5 %

od 101-180 szt - 8 %

od 181 szt. - 10 %

z a p r a s z a m y !!!


Rabaty dotyczą kategorii cenowych:

zaproszenia od 2,90 i droższe.


Zaproszenia w kategorii cenowej od 1,50 zł oraz od 1,90 zł

już są przecenione i podlegają tylko wyprzedażyPowyższe rabaty

dotyczą TYLKO sklepu

itdcollection.com


jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"