Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.006 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier decoupage SOFT

SOFT ITD - specjalny papier do decoupage.

Bardzo cienki – 40 gram. Arkusz wielkości 210 x 297 mm.

Ze względu na swoje mozliwości oraz szeroką gamę zastosowań papier Soft - jest papierem lokowanym pomiędzy papierem ryżowym a klasycznym 

Papier doskonały na różne podłoża! Świetny do dekorowania drewna ale również do innych powierzchni jak: szkło, mdf, czy też styropian. Z uwagi na niską gramaturę papieru Soft oraz jego małą grubość, papier nie wymaga tak dużej ilości lakieru, jak przy innych papierach przeznaczonych do decoupage. Z reguły wystarczają 2-3 warstwy lakieru. Choć soft jest bardzo cienkim papierem, odznacza się dużą elastycznością i doskonale samoistnie likwiduje pęcherzyki powietrza powstałe podczas przyklejania.
Uwaga! Moczymy po stronie, którą smarujemy klejem - dzięki temu nie zawijają się brzegi. Ewentualnie można stosować rzadki klej i wówczas niekonieczne jest wcześniejsze namaczanie.

Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej.

SOFT ITD - papier specjalny do decoupage.

Itd collection - papiery decoupage, które zachwycają!

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa