Wczytuję dane...
Kod producenta: R0013
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy do decoupage

elegantki i eleganci w stylu retro, vintage

moda damska i męska w początkach XIX wieku, elegantka,, elegantki, elegant, Retro, Vintage, moda, suknia, suknie, cylinder, wózek, bicykl, kobieta, mężczyzna

Dziś te stroje i postawy mogą troszkę śmieszyć, choć raczej budzą nostalgię za nieznanymi czasami, które z perspektywy długiego czasu wydają się być idylliczne. Do tego wózek dziecięcy, bicykl, powóz.

   Stwórz doskonałe dekoracje do domu. Poznaj sekret decoupage dzięki papierom ITD Collection. Doskonały papier ryżowy - świateczny. Papier ryżowy, który znacznie ułatwi pracę z decoupage. Jesteś Pasjonatem - odkryj producenta z Polski. Ozdabiaj przedmioty i ciesz się doskonałą jakością Twoich prac i naszych papierów. Papier ryżowy kwiaty, owoce, retro, Wielkanoc, Boże Narodzenie, ornament, dziecinne, inne... Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy z decoupage. W ofercie posiadamy również dyplomy sportowe, okolicznościowe, językowe, szkolne, podziękowania, zaproszenia ślubne, zaproszenia biznesowe, kartki świąteczne dla firm itd...Collection.

ITD Collection - papiery decoupage, które budują nastrój nostalgii.

arkusz wielkości A4 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy ITD R013

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa