Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.006 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier decoupage SOFT -  Retro i Vintage

Starodawny Paryż

Papier w odcieniach delikatnej przechodzącej z dołu ku górze sepi. Na samej górze widnieje również ormanentowy pasek (ślaczek), piękna wisząca pusta klatka, obok siedzący na gałązce śpiewający mały ptaszek, piękny lecacy motyl, na środku starodawna maszyna do pisania, rower w stylu vintage, na dole po prawej stronie wieża Eiffla, po lewej stronie napis: METROPOLITAIN, dwa ozdobne napisy Paris, w całość wtoipne jest tło pochyłego recznie pisanego pisma

Bardzo cienki – 40 gram. Arkusz wielkości 210 x 297 mm.

Papier doskonały na różne podłoża! Świetny do dekorowania drewna ale również do innych powierzchni jak: szkło, mdf, czy też styropian. Z uwagi na niską gramaturę papieru Soft oraz jego małą grubość, papier nie wymaga tak dużej ilości lakieru, jak przy innych papierach przeznaczonych do decoupage. Z reguły wystarczają 2-3 warstwy lakieru. Choć soft jest bardzo cienkim papierem, odznacza się dużą elastycznością i doskonale samoistnie likwiduje pęcherzyki powietrza powstałe podczas przyklejania.

Uwaga! Moczymy po stronie, którą smarujemy klejem - dzięki temu nie zawijają się brzegi. Ewentualnie można stosować rzadki klej i wówczas niekonieczne jest wcześniejsze namaczanie.

Papier decoupage SOFT ITD S103

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa