Wczytuję dane...
Kod producenta: R0126
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier ryżowy do decoupage

owoce truskawek

   Truskawkowe dżemy, któż z nas nie zna ich smaku. Jak zrobić taki dżem? Lista składników nie jest ani długa, ani trudna. Wystarczą truskawki, cukier i ewentualnie cytryny. Truskawki trzeba pokroić (nie za drobno), posłodzić i okrasić sokiem z cytryny (ewentualnie). Następnie gotować na małym ogniu (cały czas mieszając) od pół do godziny i zasadniczo gotowe. Potem już tylko przekładanie w słoiki i pasteryzacja, żeby wytrzymały do długim zimowych wieczorów, choć pewnie duża część słoików nie przetrwa. Nie przetrwa, ponieważ zjemy je dużo wcześniej, nie mogąc się doczekać. Będzie nam jeszcze milej, gdy będziemy sięgać po słoiczki z pięknymi etykietami, zrobionymi technika decoupage; nie wspominając już o możliwości sprezentowania ich komuś bliskiemu.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

Każdy element grafiki należy wyrwać z arkusza, a nie wycinać nożyczkami. Nieregularny brzeg papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni ozdabianego przedmiotu. Końcową pracę zabezpiecza się kilkoma warstwami lakieru. Rezultat jest po prostu spektakularny.

Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.  Jest najlepszą alternatywą dla serwetek. Papier dla rękodzieła. Papier do rękodzieła.

ITD Collection - papiery decoupage, które ozdabiają smaczne przetwory!

arkusz wielkości A4 - 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy ITD R126

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa