Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.006 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier decoupage SOFT - wiklina

plecionka z wikliny, wiklinowe tło, wiklinowy płot

Bardzo cienki – 40 gram. Arkusz wielkości 210 x 297 mm.

  Papier do decoupage przedstawiający wzory, tzw "tełka", naklejamy na przedmiot w całości. Na przykład na chustecznik. Do tego satynowa wstążka jako wykończenie. Przy oklejaniu/ozdabianiu całych powierzchni dekorowanego przemiotu jednym całym papierem, nie stosujemy już spękań. Pamiętajmy, że przedmioty ozobione przez nas techniką decoupage, które będą narażone na czynniki atmosferycze, należy polakierować
kilkakrotnie więcej razy, niż przedmioty domowego użytku. Zapewni im to znacznie dłuższą żywotność na powietrzu.

   Papier doskonały na różne podłoża! Świetny do dekorowania drewna ale również do innych powierzchni jak: szkło, mdf, czy też styropian. Z uwagi na niską gramaturę papieru Soft oraz jego małą grubość, papier nie wymaga tak dużej ilości lakieru, jak przy innych papierach przeznaczonych do decoupage. Z reguły wystarczają 2-3 warstwy lakieru. Choć soft jest bardzo cienkim papierem, odznacza się dużą elastycznością i doskonale samoistnie likwiduje pęcherzyki powietrza powstałe podczas przyklejania.

Uwaga! Moczymy po stronie, którą smarujemy klejem - dzięki temu nie zawijają się brzegi. Ewentualnie można stosować rzadki klej i wówczas niekonieczne jest wcześniejsze namaczanie.

Papier decoupage SOFT ITD S161

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa