Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.008 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papiery ryżowe A3

Papier decoupage - styl mandali, styl orientalny, wzór tapetowy, dywanowy, piękne turkusy z rdzawymi przetarciami

część mini kolekcji "Inspiracje Orientem". Zobacz nasz filmik na Facebook albo na YouTube

  

   Zainspirowani Jarmarkiem Azjatyckim na Rynku Manufaktury w Łodzi postanowiliśmy również i my coś zrobić w stylu orientalnym. Powstała mini kolekcja, pełna cudownych kolorów a w gąszczu bogactwa jej struktury ma się także wrażenie istnienia zapachów i dźwięków.
   Jak orient - to mandala. Feria nasyconych kolorów pozwoli odnaleźć się tym papierom w wielu wnętrzach. Nas szczególnie zachwyca ich połączenie ze stylem industrialnego loftu. Zanurzmy się więc w "oriencie", to nie muszą być rzeczy wielkie. Czasem wystarczy choćby oryginalne - bo właśnie orientalne - etui na telefon.

   Najlepszy z papierów do decoupage, potocznie określany jako "ryżówka". Ryżowy papier do dekupażu jest idealny zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalistów. Jego najważniejsze cechy to wyjątkowa wytrzymałość, łatwość "naddawania" na obłych przedmiotach oraz przede wszystkim wyraźnie widoczne, duże, charakterystyczne włókna. Włókna te są bardzo dekoracyjne a całość struktury tego papieru powoduje, że motywy z niego "wydarte" łatwo wkomponowują się w tło dzieła sztuki dekupażowej. Praca z tym papierem jest bez porównania łatwiejsza niż z serwetkami czy zwykłymi papierami. Papier ryżowy nadaje się do użycia na wszystkich powierzchniach (szkło, drewno, mdf, styropian czy inne). Przedmioty wykonane "ryżówką" wyróżniają się na tle innych. Praca z tym papierem jest też mniej wymagająca i nie ma tu jakichś specjalnych zaleceń co do techniki czy też stosowanego kleju. Specjalnie dobrana technika druku powoduje, że barwy na tym papierze są odporne na wodę czy kleje i nie bledną.

ITD Collection - wydawca papierów do decoupage, które zachwycają i zadziwiają!

rozmiar 420x297 mm A3, 30 g/m2

Papier ryżowy ITD R0436L

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa