Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.008 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier decoupage

Vintage - kwiaty na dwa sposoby i wspólny ornament

Arkusz dekupażowy - kwiatowy bukiet z różą i trzepocząca skrzydłami papuga na rozkwieconej gałęzi.

   Po lewej piękny brąz z nutą fioletu - to kolor przewodni. W tle ręcznie pisany, prywatny list. "Stara" kartka, przyciemniała po bokach, z tekstem w głębi. Z boku delikatny ornament kwiatowy, z drugiej strony gorset rodem z żurnala mody bieliźniarskiej z XIX wieku i stylizowany napis "Paris". Pięć różnych elementów dekoracyjnych, wtopionych w jedno tło. Każdy inny, każdy do wykorzystania w inny sposób i w innym miejscu, wszystko zależy tylko od siły wyobraźni i odwagi w artystycznych działaniach. Powodzenia!

   Po prawej pastelowe tło z odręcznym pismem. Napis: "Annual Cataloque 1896". Na brzegach papieru do osobnego wykorzystania motywy roślinne i wici w ciemnej albo jasnej kresce. Stylizowany napis "Paris" i tarcza starego zegara. Dużo różnych możliwości ukrytych w jednym papierze. Trzeba je odkryć, wydobyć i stworzyć z nich coś nowego

   Bardzo cienki i wytrzymały biały papier znakomicie nadający się do decupage. Łatwo nasiąka wodą a jednocześnie długo utrzymuje swoje właściwości, pozostaje elastyczny i nie rozpada się. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się i nie dają ścierać. Papier świetnie się przykleja i daje delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce zdobniczej.

Papier - 60g, o wymiarach 210x297 mm (A4)

Papier decoupage ITD D0477M

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa