Wczytuję dane...
Model:
Waga produktu: 0.008 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier decoupage

Kamelia, kwiaty

arkusz dekupażowy z różowymi kwiatami kamelii

Wikipedia podaje:

Kamelia (Camellia L.) – rodzaj roślin z rodziny herbatowatych. Należy do niego prawie 300 gatunków, z których większość pochodzi ze wschodniej i południowo-wschodniej Azji. Nieliczne gatunki wywodzą się z rejonu Himalajów i Archipelagu Malajskiego. Do Europy rośliny te trafiły w połowie XVIII wieku.

Rośliny te można uprawiać tylko w krajach, gdzie panuje łagodny klimat i odpowiednio wysoka wilgotność powietrza. U nas ze względu na prawdziwe zimy kamelie uprawia się jako rośliny doniczkowe lub szklarniowe. Kamelie kwitną w czasie zimy i wiosny i do tego są bardzo wrażliwe na niską temperaturę. W pokoju roślina powinna stać w miejscu nasłonecznionym a latem najlepiej wynosić ją na dwór (a w Małopolsce na pole). Ziemia w doniczce z Kamelią powinna być zawsze wilgotna, zimą należy roślinę zraszać wodą a podłoże powinno być próchniczne i lekko kwaśne. Nawozić należy słabą dawką nawozów takich, jak do rododendronów.

Papier klasyczny ITD Collection to specjalny papier do techniki decoupage. Jest bardzo cienki, ma tylko 60 g/m2. Ma też wiele cech, które decydują o jego wyjątkowej przydatności do dekupażu. Przede wszystkim łatwo nasiąka wodą i jednocześnie długo utrzymuje swoje właściwości, a mianowicie pozostaje elastyczny i nie rozpada się w rękach. Specjalna technika trwałego nadruku daje rezultat w postaci czystych i wyraźnych barw, które nie zmywają się z papieru i nie ścierają się. Papier daje się łatwo przyklejać i delikatnie "naddaje się" na obłych przedmiotach, to znaczy, że na niewielkich krzywiznach nie trzeba robić zakładek ani wycinek. Umożliwia uzyskanie znakomitych rezultatów w sztuce zdobniczej,doskonały zarówno dla początkujących, jak i dla "zawodowców".

Nasza oferta na stronie ionternetowej jest stale rozszerzana i jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapewniamy bardzo duży wybór wzorów w wielu kategoriach tematycznych oraz w kilku różnych rodzajach papieru  i co chyba równie ważne: 100% ich dostępności przez cały rok. ITD Collection - nasze 16 lat doświadczeń z papierem procentuje...

Papier decoupage kwiaty - wzory, które musisz zobaczyć!

Papier - 60g, o wymiarach 210x297 mm (A4)

Papier decoupage ITD D0449M

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa