Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage

ornamenty z XVII wieku

Niesamowita mieszanka ikonograficzna; kwiat, kwiaty, kwiatki, dekoracje, dekor, dekory, ornament, ornamenty, retro, vintage, gobelin, gobeliny

   Papier decoupage przedstawia motywy dekoracyjne z siedemnastowiecznych drewnianych paneli. Obok siebie znajdują się elementy architektoniczne, antyczne przedstawienia postaci ludzkich, mityczne stwory, ptaki, motyle, węże, psy, klasyczne liście akantu, groteskowe maski, wazy... A wszystko to wśród pięknych kwiatowych girland!

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

ITD Collection - papiery decoupage pełne pięknych kompozycji!

arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R022

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa