Wczytuję dane...
Kod producenta: R0023
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier ryżowy do decoupage

ornamenty z XVIII wieku

Papier decoupage przedstawiający osiemnastowieczną tapiserię, czyli inaczej gobelin lub arras; kwiat, kwiaty, kwiatki, dekoracje, dekor, dekory, ornament, ornamenty, retro, vintage, gobelin, gobeliny

   Tapiseria to nazwa określająca jednostronną tkaninę o różnorodnej dekoracji, służącą do dekoracji ścian. W tym przypadku mamy do czynienia z przedstawieniem figuralnym połączonym z elementami zwierząco-roślinnymi. 

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

ITD Collection - papiery decoupage ze sztuką na Ty...!

arkusz wielkości A4 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy ITD R023

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa