Вчитываются данные...

рисовые бумаги для позолоты

Papier decoupage do złoceń

Papiery do złoceń, przeznaczone do używania z folią Termoton.

Papiery posiadają specjalną kompozycję nadruku, dzięki której kolor z folii (złoto lub srebro) przykleja się do wydrukowanej grafiki lub tekstu.

Sposób użycia: do zadrukowanego papieru przykładamy folię Termoton (błyszczącą stroną na zewnątrz) i przy użyciu laminarki przyklejamy ją do nadruku (papier ryżowy i folię trzeba włożyć pomiędzy dwie kartki zwykłego papieru i dopiero przepuścić przez laminator).
Folia przykleja się wyłącznie do miejsc zadrukowanych, miejsca niezadrukowane pozostają czyste. Podobny efekt możemy uzyskać przy pomocy żelazka (prasując przez papier do pieczenia).
Filmik instruktażowy na naszym kanale YouTube. Papiery te zasadniczo dedykowane są folii Termoton, jednak dobierane przez nas grafiki dają możliwość wszechstronnego ich używania również w technice printroom (czarnobiałe) czy w klasycznym decoupage (kolorowe). Mogą też służyć jako szkice do konturówki (tam, gdzie mamy czarną kreskę).
Jeżeli macie inne pomysły – proszę, podzielcie się z nami :-) Chętnie wstawimy zdjęcia Waszych prac – pokażemy, jak to wykorzystać.

Сортировать по:
Показать по Изделий