Wczytuję dane...
Kod producenta: R0169
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage

kwiaty, pudrowe róże, arkusz dekupażowy z kwiatami róż

Pudrowa róża. Stonowany kolor, różne wielkości kwiatów, oraz brak tła - to wszystko razem daje nam duże możliwości wykorzystania tego papieru. Wtopi się on w każde tło. Świetnie skomponuje się z ecru, śmietankowym, beżowym a także z szarym czy grafitowym. Ja jednak stawiam na bardzo jasne kolory. Proponuję ozdobić tym wzorem pudełko dla Młodej Pary, przyda im się do zbierania kopert z pieniędzmi w czasie składania życzeń. Takie pudełko w tym momencie to skarb a przecież nie może być bylejakie - musi być specjalne na tę tylko okoliczność i dla tej tylko pary. To wyzwanie! Z boku można zrobić transfer z datą ślubu i imionami Nowożeńców. Kto wie, czy nie zatrzymają go na zawsze wśród ślubnych pamiątek?

Ryżowy papier do decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych miłośników rękodzieła i hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianDekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Papier ryżowy posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu przedmioty zdobione tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza 'ryżówka' przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejemSprawdzona, odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage i nie tylko.

Każdy element grafiki należy wyrwać z arkusza, a nie wycinać nożyczkami. Nieregularny brzeg papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni ozdabianego przedmiotu. Końcową pracę zabezpiecza się kilkoma warstwami lakieru. Rezultat jest po prostu spektakularny.

Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.  Papier ryżowy jest najlepszą alternatywą dla serwetek. Papier dla rękodzieła. Papier do rękodzieła.

rozmiar 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy ITD R0169

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa