Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage

kwiaty

fioletowe fiołki, bukiety fiołków, arkusz dekupażowy z fiołkowymi kwiatami

Bukiety fiołków. W modnym lawendowym kolorze na białym tle, mniejsze i wieksze elementy. Fiołek symbolizuje: wierność, uczciwość, oddanie.
Pięknie będzie wyglądała ozdobiona filizanka do herbaty wraz z podstawkiem. Nie zapomnij też o cukiernicy :-) Czy wiesz że można robić decu na gorąco czyli po prostu wypalanie. Oczywiście z użyciem specjalnego kleju decoupage do porcelany i właśnie do wypalania. Można wtedy myć przedmioty w wodzie bez obawy odmoczenia farby i wzoru - bez obawy o zniszczenie naszego dzieła. Naturalnie odradzamy zmywarkę, środki tam stosowane poradzą sobie chyba ze wszystkim, lepiej więc nie próbować.

Stwórz doskonałe dekoracje do domu. Poznaj sekret decoupage dzięki papierom Itd Collection. Doskonały papier ryżowy - w stylu vintage. Papier ryżowy który znacznie ułatwi pracę z decoupage. Jesteś Pasjonatem odkryj producenta z Polski. Ozdabiaj przedmioty i ciesz się doskonałą jakością Twoich prac i naszych papierów. Papier ryżowy kwiaty, owoce, retro, Wielkanoc, Boże Narodzenie, ornament, dziecinne, inne... Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy z decoupage. W ofercie posiadamy również dyplomy sportowe, okolicznościowe, językowe, szkolne, podziękowania, zaproszenia ślubne, zaproszenia biznesowe, kartki świąteczne dla firm itd...Collection

ITD Collection - papiery decoupage, które skłaniają do zajęcia się sztuką dekupażu! Zobacz nowości w papierach ryżowych. 

arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R217

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa