Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier ryżowy decoupage

kwiaty

jasne róże herbaciane, kwiaty, arkusz dekupażowy z herbacianymi lekko żółtymi różami, delikatny cień; Arkusz dekupażowy z herbacianożółtymi różami

Bukiety róż o zróżnicowanej wielkości, umieszczone na delikatnym tle/cieniu. Bardzo wdzięczny motyw, niewymagający od nas wiele pracy, a w zamian dający fajny efekt. Szczególnie polecam dla początkujących dekupażystów. Jeśli coś nie uda się za pierwszym razem, to może udać się za drugim, albo trzecim. W całej zabawie z decoupage niekoniecznie zawsze liczy się efekt, czasem ważniejsze jest miłe spędzenie czasu, satysfakcja z podjętych prób i świadomość, że za każdym razem robimy coś coraz lepiej.

   Stwórz doskonałe dekoracje do domu. Poznawaj sekrety decoupage dzięki papierom ITD Collection. Doskonały papier ryżowy - świateczny. Papier ryżowy, który znacznie ułatwi pracę z decoupage. Jesteś Pasjonatem - odkryj producenta z Polski. Ozdabiaj przedmioty i ciesz się doskonałą jakością Twoich prac i naszych papierów. Papier ryżowy kwiaty, owoce, retro, Wielkanoc, Boże Narodzenie, ornament, dziecinne, inne... Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy z decoupage. W ofercie posiadamy również dyplomy sportowe, okolicznościowe, językowe, szkolne, podziękowania, zaproszenia ślubne, zaproszenia biznesowe, kartki świąteczne dla firm itd...Collection.
Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

ITD Collection - papiery decoupage dla tych, którzy kochają kwiaty! Zobacz nowości w papierach ryżowych. 

arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R225

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa