Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier do decoupage ryżowy - vintage

bukiety różnorakich kwiatów

motywy retro i vintage to tym razem bukiety zrobione z ogrodowych i polnych kwiatów; wiosna, kwiat, kwiaty, polne kwiaty, kobieta, ornamenty, ornamenty roślinne

Na brzegach papieru delikatny, rozjaśniony ornament, bardzo subtelny. Do tego stylowe pudło na kapelusze, z leżącym pod nim zapieczętowanym listem. W tym liście pewnie jakaś tajemnica, może wyznanie. A sam list... przez kogoś zgubiony przypadkiem czy też rozmyślnie upuszczony we właściwym miejscu i czasie? Tę historię można rozwinąć, można ją też opowiedzieć przedmiotami ozdobionymi techniką decoupage.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.
Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

Arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R317

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa