Wczytuję dane...
Kod producenta: R0322
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Papier do decoupage ryżowy - kasztany,

kwiaty i liście kasztanowca

gałązki kasztanowca, liście kasztana, kasztan, dojrzałe kasztany, nasiona kasztana, błyszczące brązowe nasiona kasztanowca

   Czas matur zapowiadają właśnie kwitnące kasztanowce. Co roku maturzyści przyglądają się tym drzewom szczególnie pilnie i co roku kasztanowce muszą zdążyć zakwitnąć, żeby egzaminy dobrze "poszły". Wielkie, majestatyczne drzewa są powszechnie lubiane i cenione, choć przecież nie każdy dobrze wspomina maturalny czas.
   Tak przy okazji szkoły: jeśli są Wam potrzebne dyplomy, to znajdziecie ich u nas bardzo wiele rodzajów,  a każdy rodzaj w wielu odsłonach. Mamy dyplomy sportowe, okolicznościowe, językowe, szkolne, przedszkolne, za czytelnictwo i za zachowanie, podziękowania, certyfikaty, listy gratulacyjne itd...Collection

Ryżowy papier do decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych miłośników rękodzieła i hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianDekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Papier ryżowy posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu przedmioty zdobione tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza 'ryżówka' przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejemSprawdzona, odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage i nie tylko.

Każdy element grafiki należy wyrwać z arkusza, a nie wycinać nożyczkami. Nieregularny brzeg papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni ozdabianego przedmiotu. Końcową pracę zabezpiecza się kilkoma warstwami lakieru. Rezultat jest po prostu spektakularny.

Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.  Jest najlepszą alternatywą dla serwetek. 

rozmiar 210x297 mm / 8.27x11.7 in, 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0322

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa