Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier do decoupage ryżowy - dzieci w stylu vintage

Bawiące się dzieci, zupełnie jak z teatru cieni, obrazki, dzieci, dzieciaki, dla dzieci, cienie, czarnobiałe, czarno-białe

   Wszystkie grafiki pochodzą z danych, stuletnich pocztówek. To zupełnie inna kreska, zupełnie inny klimat. Jak zaczarowane. Czarna grafika, dziesięć różnej wielkości obrazków. Efekt konturów postaci na tle zachodzącego słońca. Siluet. Grafika zachwyca prostotą i ciekawym pomysłem na dekorację ozdabianego przedmiotu. Ozdobione tym rysunkiem pudełeczko z subtelnym szlaczkiem wokół - zrobi z niego niepowtarzalną szkatułkę na Twoje skarby.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

ITD Collection - papiery decoupage, które zadziwiają formą!

arkusz wielkości A4 (210x297 mm), 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R465

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa