Wczytuję dane...
Kod producenta: R0359
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier do decoupage ryżowy - kwiaty róż i nic więcej

kwiaty róż i nic więcej, bo nic więcej nie trzeba; kwiat, kwiaty, pąki, pączki, liście, listki, róża, róże, bukiet, bukiety, R0359

   Róże bronią się same. Nie potrzebują już niczego więcej, żeby być pięknymi. Nie potrzebują też niczego aby upiększać świat wokół nas. Zawsze są ozdobą

   Nasze róże drukujemy na różnych papierach. Sami wybierzcie czy wolicie klasyczny papier 60g, czy może wyjątkowo cienki papier soft 40g czy też właśnie "ryżówkę" 25-30g zwiewną ale mocną. Mamy wszystko, czego potrzebujecie do decoupage i scrapbookingu. W naszej ofercie jest też chemia do decoupage marki Marabu - najlepsza na świecie.

Ryżowy papier do decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych miłośników rękodzieła i hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianDekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Papier ryżowy posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu przedmioty zdobione tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę. Nasza 'ryżówka' przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejemSprawdzona, odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage i nie tylko.

Każdy element grafiki należy wyrwać z arkusza, a nie wycinać nożyczkami. Nieregularny brzeg papieru ryżowego bardzo łatwo ukryć na powierzchni ozdabianego przedmiotu. Końcową pracę zabezpiecza się kilkoma warstwami lakieru. Rezultat jest po prostu spektakularny.

Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.  Jest najlepszą alternatywą dla serwetek. 

rozmiar 210x297 mm / 8.27x11.7 in, 30-35 g/m2

Papier ryżowy R0359

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa