Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage - dzika róża, róża

Arkusz dekupażowy z kwiatami z pola i z łąki; łąka, ogród, bukiet, bukiety, kwiat, kwiaty, kwiatek, kwiatki, listki, liście, płatki kwiatów, R565

   Bukiety drobnych polnych i łakowych kwiatuszków oraz dzikiej róży. Układy kwiatów podobne do wzoru z papieru R427. Takie ułożenie chętnie jest wykorzystywane do ozdoby kuchennych zazdrosek i zasłonek. Jedna z naszych mistrzyń specjalizuje się w takich pracach i co jakiś czas przysyła nam świeże zdjęcia. Wygląda to pięknie; nieważne, czy za oknem jest akurat jesienna plucha, śnieżyca, ciemna noc czy pełnia lata w niedzielny poranek. Bardzo dobry pomysł, polecamy.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropian. Dekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu wyroby i artykuły wykonane tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę.Nasza ryżówka przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce dekupażu. Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.

Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

ITD Collection - papiery decoupage, które zachęcają do uprawiania sztuki decoupage!

rozmiar 210x297 mm, 25-30 g/m2

Papier ryżowy ITD R565
Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa