Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage

Papier decoupage * mandala, orient, rdza, turkusy, kolaż, wzór tapetowy

Pierwsza część mini kolekcji "Inspiracje Orientem". Zobacz nasz filmik na Facebook albo na YouTube

   

   Zainspirowani Jarmarkiem Azjatyckim na Rynku Manufaktury w Łodzi postanowiliśmy również i my coś zrobić w stylu orientalnym. Powstała mini kolekcja, pełna cudownych kolorów a w gąszczu bogactwa jej struktury ma się także wrażenie istnienia zapachów i dźwięków.
   Jak orient - to mandala. Feria nasyconych kolorów pozwoli odnaleźć się tym papierom w wielu wnętrzach. Nas szczególnie zachwyca ich połączenie ze stylem industrialnego loftu. Zanurzmy się więc w "oriencie", to nie muszą być rzeczy wielkie. Czasem wystarczy choćby oryginalne - bo właśnie orientalne - etui na telefon.

Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianDekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu wyroby i artykuły wykonane tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę.Nasza ryżówka przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce dekupażu. Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.

Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

ITD Collection - papiery decoupage, które zachęcają do uprawiania sztuki decoupage!

rozmiar 210x297 mm, 30 g/m2

Papier ryżowy ITD R1589

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa