Wczytuję dane...
Kod producenta: R1614
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage

Papier decoupage * Efekt Inkrustacji bursztynem, Maureska, tapeta bursztynowa, Esy-floresy

Trzecia część mini kolekcji "Zanurzone w bursztynie". Zobacz nasz filmik na Faceboook albo na YouTube

   
   Podstawowe skojarzenie z bursztynem to oczywiście bursztynowa komnata. Powstawała dokładnie 300 lat temu, na zamówienie pierwszego Króla Prus. Potem trafiła w darze do carskiej Rosji, a stamtąd wywieźli ją Niemcy w czasie ostatniej wojny. Była oszałamiającym skarbem sztuki zdobniczej. Niespotykanym w skali świata. Cały pokój o wymiarach 10,5x11,5 metra zabudowany bursztynową ‘ścianą’. Kamień przy kamieniu, dokładnie dopasowane i skomponowane w kształty i wzory. To musiało robić gigantyczne wrażenie, i robiłoby pewnie do dziś.
Komnata urosła już niemal do rangi legendy, choć to trochę dziwne, bo przecież istniała naprawdę. Każdy kiedyś o niej słyszał. Tylko, że ‘słuch po niej zaginął’ 64 lata temu i odtąd nikt nie wie, co się z nią stało. To już wręcz symbol zaginionego skarbu. Niby jednego z wielu zaginionych, ale jakoś tej komnaty szczególnie szkoda, prawda?

   

Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych hobbystów! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni, takich jak drewno, mdf czy też styropianDekupaż na szkle wygląda fantastycznie. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu wyroby i artykuły wykonane tą techniką zyskują oryginalny wygląd i strukturę.Nasza ryżówka przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce dekupażu. Jaki papier stosować do decoupage? Zdecydowanie najlepszy czyli ryżowy.

rozmiar 210x297 mm, 30 g/m2

Papier ryżowy ITD R1614

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa