Wczytuję dane...
Model:
Kod producenta: ST0147A
Waga produktu: 0.025 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

szablony - maski

szablon do scrapbookingu, decoupage, Mix Mediów

Szablon ST0147 - rower, rower dwuosobowy, tandem, serca

dla miłośników rowerów, rowerowego spędzania czasu i rowerowej wizji świata. Co za piękne słowa: 'miłośnik', 'miłośniczka', 'miłośnicy'. Zazwyczaj mówimy: entuzjasta, pasjonat albo amator czegoś. 'Miłośnik' to chyba coś więcej. To dla miłośników właśnie dodatkowo balony w kształcie serc. Można je przyczepić do bagażnika przy rowerze albo do czegokolwiek innego. Wszystkiego miłego Miłośnicy!

rozmiar 16x16 cm, grubość 300 mikronów (0,3 mm)

Szablon - maska wykonany z przezroczystej folii (łatwo go umiejscowić na ozdabianym przedmiocie); do wielokrotnego użytku, odporny na działanie farb. Przylega do ozdabianej płaszczyzny, jest wytrzymały (co pozwala na wielokrotne wykorzystanie). 

Do stosowania w technikach: decoupage, scrapbooking, mix media, cardmaking, pergamano, kolaży. Do: tapowania, nakładania past strukturalnych albo kleju, malowania, rysowania, wyciskania, odrysowywania...

Każdy szablon zapakowany jest w koszulkę z cienkiej folii, z dziurkami do wpięcia w segregator albo do zawieszenia na wieszaku, co znacznie ułatwia przechowywanie.

Po użyciu należy szablon niezwłocznie umyć gąbką z płynem do naczyń lub innym delikatnym płynem myjącym.

Bez PCW - PVC FREE. Folia z poliestru, gwarantująca ekologiczność dzięki możliwości pełnego, powtórnego przetworzenia jako surowiec.

Nadaje się do pracy dla dzieci i do kontaktu z żywnością.

Produkowane zgodnie z zasadą 1935/2004 - spełnia przepisy UE dotyczące wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, zharmonizowane na poziomie Wspólnoty Europejskiej.

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa