Wczytuję dane...
Kod producenta: R0055
Waga produktu: 0.004 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Papier ryżowy decoupage

manekiny

klimat retro w wielu odsłonach

samochód marzeń

   Manekiny gorseciarskie, dżentelmeni w strojach wieczorowych, para tańcząca charlestona, damy poprawiające swoje toalety, kufer na kapelusze, no i elegancki, wielki, luksusowy automobil - wszystko razem to wybuchowa retro mieszanka, zabójcza dla każdego wielbiciela decoupage. To jeden z naszych ulubionych papierów, przenoszących myśli do dawnych czasów.

Charleston – amerykański taniec towarzyski, który swoją nazwę zawdzięcza miastu Charleston. Jego tradycyjny rytm oparty był o folklor Afryki Zachodniej. Mimo, że popularny był na całym świecie w latach 20. XX wieku to jednocześnie nazywany był niemoralnym i prowokacyjnym.

   Ryżowy Papier do Decoupage jest doskonały tak dla początkujących, jak i dla zaawansowanych! Łatwiej się z nim pracuje niż z klasycznymi serwetkami. Jest świetny do dekorowania szkła ale również do innych powierzchni takich jak drewno, mdf czy też styropian. Posiada w całej strukturze charakterystyczne włókna nieregularnej grubości, ułożone w dowolnych kierunkach, dzięki czemu papier zyskuje oryginalny wygląd i strukturę. Przykleja się bez żadnych szczególnych zaleceń co do techniki klejenia, każdym klejem. Sprawdzona odpowiednia technika nadruku powoduje, że barwy pozostają czyste, nie zmywają się pod wpływem kleju i nie blakną. Papier świetnie się przykleja i daje się delikatnie naddawać na obłych przedmiotach. Umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w sztuce decoupage.

Papier dedykowany do techniki serwetkowej (Serviettentechnik).

ITD Collection - papiery decoupage, które zachwycają!

arkusz wielkości A4 210x297 mm / 8.27x11.7 in; 30-35 g/m2

Papier ryżowy ITD R055

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa